جستجو کردن
Close this search box.

لوله بازکنی شریعتی

محله های زیادی در خیابان شریعتی هستند که لوله بازکن سیار ما در 20 دقیقه آماده خدمت رسانی رفع گرفتگی می باشد.

سه راه قیطریه، پل رومی، الهیه، پل صدر، دولت، یخچال، ظفر، میرداماد، سه‌راه ضرابخانه، خواجه عبداله، هویزه، خیابان بهشتی، سیدخندان، معلم، تخت طاووس، بهار شیراز، سه‌راه طالقانی، پیچ شمیران

با یک لوله یا فاضلاب مسدود شده دست و پنجه نرم می کنید؟
جت لوله، بهترین لوله بازکنی خیابان شریعتی، اینجاست تا به شما کمک کند! در جت لوله، ما در تمام خیابان شریعتی با خدمات حرفه ای برجسته لوله بازکنی، لوله کشی و تخلیه فاضلاب خانه ها و املاک ( در هر اندازه ای) در خدمت شما هستیم.
هیچ پروژه ای برای تیم لوله بازکن های مجرب و آموزش دیده ما خیلی بزرگ (یا خیلی کوچک!) نیست. ما برای ارائه بهترین خدمات در اطراف شما به پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی لوله کشی پیشرفته متکی هستیم.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب در شریعتی، قلهک و قیطریه، کافیست به متخصصان لوله بازکنی ما در جت لوله، بهترین لوله بازکنی قلهک و قیطریه اعتماد کنید!

ما در زمینه لوله بازکنی و تخلیه فاضلاب متخصص هستیم؛ همین امروز با جت لوله تماس بگیرید!

باعث افتخار ماست که جت لوله به عنوان ارزان ترین و سریع ترین لوله بازکنی تهران معروف است. درصورت گرفتگی لوله، با ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 20 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

لوله بازکنی شریعتی

تشخیص مشکلات گرفتگی لوله توسط جت لوله

اکثر مردم تا زمانی که لوله کشی منزل آن ها ایراد و گرفتگی نداشته باشند ، به نگهداری از آن فکر نمی کنند. به هر حال ، لوله های خانه شما تا حد زیادی دیده نمی شوند. اما آیا این بدان معنی است که آنها به درستی کار می کنند؟
خب حقیقت این است که قرار نیست همیشه این طور باشد. اگر لوله کشی شما دارای مشکلات مکرر است (جمع شدن آب در سینک و یا حمام شما و غیره) ، وقت آن است که یک تشخیص حرفه ای انجام دهید.

چه زمانی باید با جت لوله تماس بگیرید؟

چگونه می توان فهمید که وقت آن فرا رسیده است که با لوله بازکن حرفه ای تماس بگیرید؟

 

  • لوله ها و فاضلاب شما صداهای عجیب ایجاد می کند.
  • شما با مشکلات مکرر گرفتگی لوله ها روبرو هستید.
  • لوله های شما به طور ناکارآمد تخلیه می شوند.
  • بوی نامطبوع از فاضلاب های شما می آید.

 


مسدود شدن سطحی در توالت ، سینک ظرفشویی یا وان ممکن است مسئله ای نباشد که نیاز به کمک تخصصی داشته باشد ، اما مسدود شدن شدید می تواند مشکلات بزرگتری در لوله کشی شما را نشان دهد. اینجاست که باید با جت لوله تماس بگیرید و از تخصص لوله بازکن های حرفه ای جت لوله، بهترین لوله بازکنی شریعتی و قلهک، برای حل مشکل خود کمک بگیرید.

انواع خدمات لوله بازکنی ارائه شده توسط جت لوله

تیم تعمیر و تخلیه فاضلاب ما آماده است تا تقریباً با هر نوع گرفتگی لوله و فاضلاب مقابله کند. تعدادی از متداول ترین مورد هایی که نیاز به پاکسازی دارند عبارتند از:

مسدود شدن دستشویی چیزی فراتر از انسداد توالت فرنگی است (اگرچه مسدود شدن توالت یکی از ناخوشایندترین هاست!) در حقیقت ، تخلیه سرویس بهداشتی شامل حمام ها و دوش ها نیز می باشد.

اگر فاضلاب یا سینک ظرفشویی شما مسدود شود ، تیم ما می تواند کمک کند! بعلاوه ، ما می توانیم ماشین ظرفشویی با تخلیه ی کند را تشخیص دهیم (اگرچه مقصرِ باقی ماندن آب در ماشین ظرفشویی ممکن است همیشه یک تخلیه مسدود نشده باشد ، بلکه مشکل مربوط به خود واحد باشد.)

مانند فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی ، تخلیه لباسشویی شما نیز احتمالاً به مناطق دیگر خانه متصل است و حتی ممکن است باعث ایجاد مشکلات در حمام ، آشپزخانه و غیره شود. به همین دلیل ما در تشخیص و رفع گرفتگی های مختلف از هر نوع، از جمله گرفتگی ماشین لباسشویی شما، کمک می کنیم.

چاه بازکن سیار شریعتی

کارِ منظم و تمیز

لوله بازکن های ما در لوله بازکنی سیار جت لوله، اهمیت خاصی برای تمیزی و سلامت قائل هستند. فنرهای مورد استفاده لوله بازکن های ما هر روز کاملا تمیز شسته می شوند و لوله بازکن های ما برای سینک ظرفشویی شما حتما از فنر جدا استفاده می کنند. به علاوه، پس از اتمام کار، لوله بازکن های جت لوله موضعِ کارِ خود را کاملا تمیز می کنند تا شما مشتریان عزیز مجبور به انجام تمیزکاری پس باز شدن لوله ها نباشید.

فایده استخدام یک لوله بازکن از جت لوله

اول و مهمترین فایده این کار این است که یک لوله بازکن حرفه ای می تواند تجربه ای را ارائه دهد که اکثر صاحبان خانه هرگز تجربه نخواهند کرد. از این گذشته ، پاکسازی تخلیه (از جمله خدمات دیگر) کاری است که ما هر روز انجام می دهیم!
استخدام یک لوله بازکن ماهر از جت لوله می تواند به شما کمک کند تا علت و دامنه مسئله را شناسایی کنید و مطمئن باشید که کاملاً مورد مراقبت قرار خواهد گرفت. علاوه بر تجربه ، تیم ما به تجهیزاتی دسترسی دارد که بسیاری از مالکان خانه از آن استفاده نمی کنند.
این تجهیزات نه تنها برای از بین بردن انسداد لوله ، بلکه برای شناسایی آنها نیز مورد استفاده می باشد – مانند تجهیزات ویدئویی که به ما امکان می دهد برای یافتن گرفتگی ، بازرسی از دوربین انجام دهیم. در جت لوله، ما لوله ها را با استفاده از روش سنتی و همچنین تکنیک های پیشرفته تر ، مانند هیدروجت کردن ، جدا می کنیم.

تماس با لوله بازکن در شریعتی

* لوله بازکنی جت لوله هرگونه مشکلات گرفتگی لوله های شما را با سرعت، دقت و با مناسب ترین دقت ها رفع می کند. کافیست کار را به کاردان بسپارید!*

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی شریعتی دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی توالت
قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

  • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
  • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
  • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
  • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر تهران

لوله بازکن

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی فوری

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

لوله بازکن ارزان

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

خدمات لوله بازکنی

تجهیزات به روز

بیش از 200 لوله بازکن سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکن با رعایت پروتکل بهداشتی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

لوله بازکنی و نظافت انتهای کار

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *