جستجو کردن
Close this search box.

تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه فاضلاب در تهران

اگر نیاز دارید 20 تا 30 دقیقه دیگر یک تانکر تخلیه چاه درب محل‌تان باشد و چاه فاضلاب شما را به طور کامل و 100 درصد تخلیه کند، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

خدمات تخلیه چاه لوله بازکنی یکی از مهم‌ترین خدماتی است که ما در شرکت جت لوله به مخاطبان ارائه می‌کنیم و به همین دلیل نسبت به کیفیت ارائه آن بسیار حساس هستیم.

تخلیه چاه جت لوله

بوی نامطبوع، بالا زدن فضولات، بسته شدن لوله و… از جمله زنگ‌ هشدارهایی هستند که خبر از پر شدن چاه فاضلاب می‌دهند. در این شرایط کمی دیرکرد در تخلیه چاه، باعث ایجاد خسارت‌های مالی و البته بهداشتی زیادی می‌شود. به همین دلیل است که ما در جت لوله تمام سعی‌مان را برای ارائه این خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم.
بعد از تماس گرفتن با شماره گفته‌شده، کارشناس ما سریعا به همراه ماشین تخلیه به محل شما مراجعه کرده و اقدام به تخلیه چاه می‌کند. در این شرایط البته ممکن است کارشناسان، دلیل بالا زدن چاه را مسائلی مثل گرفتگی لوله، ریزش چاه و… تشخیص بدهند که در این صورت با تایید شما، دیگر خدمات اضافه مثل لایروبی چاه انجام می‌شود.

تخلیه چاه

دیگر خدمات ما در زمینه چاه بازکنی

علاوه بر خدمات تخلیه چاه فاضلاب، دیگر خدماتی که ما در این زمینه ارائه می‌کنیم اینها هستند:

 • تخلیه چاه‌های عمیق نیازمند شلنگ‌های بلند،
 • تعیین محل چاه و باز کردن دریچه بدون نیاز به تخریب محل‌های مختلف،
 • تعمیر خرابی‌های دهنه و جدار داخلی چاه،
 • از بین بردن گرفتنی‌های چاه و فاضلاب،
 • بیرون آوردن اشیاء ارزشمندی که در چاه افتاده،

چرا جت لوله؟

قطعا الان در ذهن‌تان این سوال وجود دارد که چرا باید با شرکت جت لوله برای خدمات مورد نظر تماس بگیریم؟ از جمله مزایایی که به خاطرش پیشنهاد می‌کنیم برای تخلیه چاه دستشویی به شرکت جت لوله اعتماد کنید، اینها هستند:

تخلیه چاه فاضلاب تضمینی

1 - ارائه فاکتور و ضمانت

با توجه به اینکه روش تخلیه چاه فاضلاب یک عمل تخصصی است و البته عموم مردم هم علاقه‌ای به نظارت دقیق روی آن ندارند، متاسفانه خیلی از تانکرداران برای سودجویی اقدام به تخلیه ناقص فاضلاب می‌کنند. به این ترتیب هم در هزینه‌های رفت و آمد صرفه جویی کرده و هم پول بیشتری را از صاحب چاه برای تخلیه چند باره می‌گیرند.
اما ما برای اینکه شما را نسبت عدم وقوع چنین مشکلاتی مطمئن کنیم، بعد از هر بار ارائه خدمات، فاکتور آن را در اختیارتان قرار می‌دهیم و خدمات‌مان را هم ضمانت می‌کنیم.

تخلیه چاه تهران

2 - تانکرهای ظرفیت بالا

تانکرهای ما اغلب ظرفیت‌های بالا دارند. ظرفیت بالای این تانکرها باعث می‌شود عمل تخلیه در زمان سریع و با رفت و آمد کم‌تر انجام شود. به این ترتیب نیاز نیست برای تخلیه کردن چاه فاضلاب یک روز کامل از زمان‌تان را هدر بدهید.
البته در صورت نیاز کارشناسان ما بدون نیاز به حضور شما هم فعالیت‌شان را انجام می‌دهند و با توجه به ضمانتی بودن کارمان، عملا سپردن وظایف به آنها برای‌تان بدون ریسک است.

3 - قابلیت مکنده ساکشن و پمپ لجن کش

احتمالا بارها شده که بعد از تخلیه چاه دستشویی متوجه شوید به سرعت چاه‌تان دوباره پر شده است. در این شرایط به احتمال زیاد مشکل این است که تانکر قبلی، صرفا مایعات درون چاه را بالا کشیده و در مکیدن جامدات ناتوان بوده.
تانکرهای تخلیه چاه کارشناسان جت لوله همگی به مکنده ساکشن و همینطور پمپ‌های لجن کشی متصل هستند که چاه شما را از جامدات هم خالی می‌کنند.

تخلیه چاه شبانه روزی

4 - بدون وجود محدودیت زمانی

متاسفانه گرفتگی چاه فاضلاب و پر شدن آن، روز و شب نمی‌شناسد و هر لحظه‌ای ممکن است متوجه شوید که زمان تخلیه‌اش قرار رسیده. با توجه به همین موضوع، خدمات تخلیه چاه فاضلاب ما به شکل 24 ساعته ارائه می‌شود! این یعنی حتی اگر ساعت 4 صبح نیاز به خدمات داشتید، کافی است با شماره ما تماس گرفته و این موضوع را اعلام کنید. حتی در این شرایط هم رسیدن کارشناس ما صرفا 30 دقیقه زمان می‌برد. این سرعت بالا به این دلیل است که ما در سطح شهر و کل کشور کارشناسان و نیروهای سیار داریم.

5 - بدون محدودیت در ارائه خدمات

خودتان بهتر می‌دانید که بعضی مواقع ممکن است چاه فاضلاب به دلایلی مثل کوچک بودن مخزن، افزایش لایه‌های کثیفی و… پر شود. در این زمان قطعاً رسیدگی نکردن به مشکل باعث می‌شود به طور مداوم نیاز به دریافت خدمات تخلیه چاه داشته باشید و هزینه بیشتری را در درازمدت پرداخت کنید.
مزیت همکاری با جت لوله این است که اگر در زمان تخلیه چاه مشخص شد مشکل چاه صرفا با ماشین تخلیه فاضلاب حل نمی‌شود، کارشناسان سریعا برای ارائه خدمات لایروبی و کف‌ تراشی آماده شده و آن را انجام می‌دهند. به این ترتیب دیگر نیاز نیست برای دریافت این خدمات هم زمان زیادی را منتظر مانده و وقت‌تان را هدر بدهید.

6 - قیمت منصفانه

اگر قبلا هم از دیگر خدمات ما مثل لوله کشی و… استفاده کرده باشید، می‌دانید که تمامی قیمت‌ها به شکل منصفانه ارائه می‌شوند. به همین دلیل هم هست که با خیال راحت به مشتری‌های‌مان فاکتور می‌دهیم و نگرانی بابت این موضوع نداریم.

نکته مهم در مورد زمان تخلیه چاه فاضلاب

نکته مهمی که باید در مورد تخلیه چاه فاضلاب بدانید این است که نباید خالی کردنش را به زمان پر شدن کامل موکول کنید. در این شرایط در مرحله اول امکان دارد چاه فاضلاب نشتی پیدا کرده و در مرحله دوم حتی ممکن است به زیرساخت زمین آسیب بزند.
حتی خیلی مواقع شده که دیرکرد مداوم در تخلیه، باعث آسیب خوردن به پی ساختمان و ریزش بخشی از آن شود! بنابراین بهتر است برای تخلیه یک زمان منظم در نظر گرفته و قبل از پر شدن کامل، به کارشناسان زنگ بزنید.


علاوه بر این از دیگر نشانه‌هایی که می‌توانید از آنها برای تشخیص پر شدن کمک بگیرید، اینها هستند:

 • مشاهده داخل چاه، (اگر خطری ندارد)
 • ایجاد یک بوی نامطبوع در اطراف چاه،
 • دیده شدن تعداد زیادی حشره و سوسک در اطراف چاه یا حتی در خانه.

تخلیه چاه جت لوله سراسر تهران

بیشترین کامیونت

دارای بیشترین کامیونت تخلیه چاه سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

تخلیه چاه شبانه روزی

خدمت رسانی تخلیه چاه های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

تخلیه چاه ارزان

ما ارزان ترین تخلیه چاه را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

تجهیزات به روز

جدیدترین کامیونت ها و دستگاههای تخلیه چاه سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

قیمت تخلیه چاه در تهران

هزینه تخلیه چاه در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

 • تعداد دفعات تخلیه چاه و پرشدن کامیونت ها
 • لایروبی چاه بنا به درخواست شما (توصیه میشود حتماً چاه لایروبی و ترمیم شود تا گنجایش بیشتری بدست آورد)
 • حفر چاه جدید در کنار چاه فاضلاب فعلی بنا به درخواست شما

 

این اطمینان را میدهیم که هزینه تخلیه چاه در جت لوله،  ارزان ترین تخلیه چاه سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

تماس با چاه بازکن در تهران

شماره تماس با اپراتور تخلیه چاه شبانه روزی

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *