جستجو کردن
Close this search box.

لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی مشهد، شبانه روزی و 100% تضمینی با کمترین قیمت بدون تخریب و کثیف کاری با حضور 20 دقیقه ای لوله بازکن در مشهد با دستگاه فنرزنی برقی انجام می شود.

کمتر از نرخ اتحادیه✅ ارزانترین لوله بازکنی مشهد
بدون استفاده اسید و کثیف کاری✅ رفع گرفتگی توالت مشهد
100% ضمانت لوله بازکنی مشهد✅ پرداخت بشرط باز شدن
20 دقیقه ای سراسر مشهد✅ لوله بازکنی شبانه روزی مشهد
فنر های مجزا برای توالت و آشپزخانه✅ رعایت کامل بهداشت
لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی در مشهد

اگر در مشهد لوله های سینک آشپزخانه، توالت فرنگی و ایرانی و یا حمام و لوله فاضلاب دچار گرفتگی شده، برای رفع گرفتگی لوله ها با جت لوله به شماره 09381300218 (مجیدی) تماس بگیرید تا لوله بازکنی شبانه روزی مشهد در کمتر از 20 دقیقه یکی از لوله بازکن های سیار خودش را به محل شما برساند و بصورت 100% تضمینی با کمترین قیمت لوله بازکنی مشهد و با دستگاه لوله بازکنی فنرزنی برقی بدون تخریب و کثیف کاری رفع گرفتگی لوله انجام دهد.

مهم نیست چه ساعتی از شبانه‌روز است، فقط کافی است با ما تماس بگیرید. ما 24 ساعته در حال ارائه خدمات لوله بازکنی مشهد هستیم.

لوله بازکنی در مشهد

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد

از آنجا که بسیاری از افراد از تخصص های لازم در زمینه لوله بازکنی مشهد بی اطلاع هستند، سعی کرده ایم که در ادامه لیستی از مجموع فعالیت های لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در صورت نیاز فوری به دریافت این خدمات دچار سرگردانی نشوید.

 1. لوله بازکنی سیار در مشهد: از جمله اقدامات مهم فنی کارا در زمینه ارائه خدمات فوری در محل انتخاب افراد فنی مناسب با این کار می باشد که قادرند در هر ساعت از شبانه روز با حضور به موقع در محل شما در حل مشکلتان یاری نمایند.
 2. رفع گرفتگی لوله ها در مشهد: سرویس و تعمیر انواع لوله مانند سینک آشپزخانه، سرویس بهداشتی، رفع گرفتگی لوله های ادارات، باغ ها و رستوران ها با ارائه فاکتور و بهترین کیفیت از دیگر خدمات فنی کارا به شهروندان ساکن مشهد می باشد.
 3. نشت یابی لوله با دستگاه: افراد فنی با به کارگیری دقت کامل در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله در مشهد با استفاده از دستگاه سعی در پیدا کردن محل دقیق نم داشته تا بتوانند آن را ترمیم و رفع نمایند.
 4. رفع بوی نامطبوع چاه های فاضلاب: راهکارهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از: باز کردن گرفتگی چاه توالت، نصب نت فاضلاب، تصحیح سیستم گردش هوا و … که افراد لوله باز کن در مشهد کلیه موارد فوق را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به شما ارائه می دهند.
 5. لجن زدایی: خدمات لجن زدایی با استفاده از دستگاه های پیشرفته از دیگر اقدامات مهم فنی کارا، جهت لوله باز کنی صد در صد تضمینی در مشهد می باشد.
 6. در آوردن اشیاء از چاه: افراد لوله باز کن مشهد، با به کارگیری مهارت های مخصوص اقدام به بیرون آوردن اشیایی نظیر گوشی موبایل، انگشتر طلا، پلاک و … با استفاده از دستگاه از چاه می نمایند.

لوله بازکنی فوری در مشهد

با مشکل گرفتگی لوله‌ها روبرو شده‌اید و نیاز به خدمات لوله بازکنی مشهد دارید؟ همین حالا با شماره پایین تماس بگیرید تا یکی از متخصصان سیارمان را به محل شما اعزام کنیم:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۲۱۸ ۱۳۰۰ ۰۹۳۸ (مجیدی)

خدمات لوله بازکنی جت لوله در زمینه لوله بازکنی، دارای گارانتی 100 درصد است!

لوله بازکنی مشهد

در لوله بازکنی مشهد چه خدماتی می‌دهیم؟

زمانی که با کارشناس ما تماس بگیرید، نزدیک‌ترین لوله بازکن سیار مشهد به محل شما را خبر کرده و به این ترتیب سرویسکار در سریع‌ترین زمان ممکن (کمتر از 20 دقیقه) خودش را به محل‌تان می‌رساند.
در ادامه او اقدام به بررسی دلیل اصلی مشکل گرفتگی لوله‌ها می‌کند. بعد از اینکه بدون کثیف‌کاری و تخریب دلیل اصلی معلوم شد، متخصص اقدام به رفع آن می‌کند. البته اغلب گرفتگی‌های لوله منازل به دلیل تجمع کثیفی در لوله است و این مشکل را متخصص ما با فنر مخصوص از بین می‌برد.

لوله بازکنی شبانه روزی مشهد

چرا لوله ساختمان ما گرفته؟

گرفتگی لوله ساختمان‌ها عملا رایج‌ترین مشکل در زمینه خدمات لوله کشی محسوب می‌شود. اما چه دلیلی باعث این گرفتگی شده؟ در ادامه دلایل مختلف را توضیح می‌دهیم:

1 – گرفتگی لوله در اثر تجمع وسایل و زباله‌های ریز

رایج‌ترین دلیل گرفتگی لوله‌ها، تجمع وسایل یا زباله‌های ریزی هستند که طی سال‌ها در فاضلاب ریخته‌اید. ممکن است این زباله‌ها در بخشی از لوله تجمع کرده و به مرور یک سد بزرگ ساخته باشند که عملا از رد شدن آب جلوگیری می‌کند.

لوله بازکنی فوری در مشهد

2 – گرفتگی لوله در اثر تجمع چربی

در خیلی از خانه‌ها، خانم‌ها نمی‌دانند که نباید چربی‌ها را در فاضلاب بریزند. همینطور خیلی از آقایان هم تصور می‌کنند که ریختن چربی روغن ماشین، موتور و… در فاضلاب مشکل خاصی ایجاد نمی‌کند.

اما خب احتمالا می‌دانید که چربی‌ها در اثر برخورد با آب سرد داخل فاضلاب و همینطور هوای سرد، از حالت مایع خارج شده و عملا جامد می‌شوند. بنابراین ممکن است دلیل گرفتگی لوله خانه شما تجمع همین چربی‌ها در بخشی از لوله باشد. در این شرایط نیاز به خدمات لوله بازکنی مشهد دارید.

3 – گرفتگی لوله در اثر تجمع مو!

متاسفانه خیلی‌ها تصور می‌کنند که بافت نرم موها نمی‌تواند هیچ گرفتگی در لوله‌های فاضلاب ایجاد کند. اما خب جالب است بدانید که موها به دلیل همین بافت نرم‌شان می‌توانند در بخشی از لوله جمع شده و با اتصال به همدیگر و البته دیگر زباله‌های درون فاضلاب، باعث گرفتگی شوند.

چاه بازکنی مشهد

4 – گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی

در ساختمان‌هایی که به‌دست پیمانکاران یا لوله کشان ناشی ساخته شده، ممکن است با مشکل گرفتگی لوله ها در اثر وجود مصالح ساختمانی در آنها روبرو شوید.
مثلا ممکن است حین لوله کشی، لوله کش به اصول و استاندارد کار دقت نکرده و چسب، گچ، سیمان و… درون لوله‌های فاضلاب ریخته باشد. در ادامه امکان دارد این مصالح ساختمانی بعد از مدتی باعث گرفتگی شوند. همینطور، اگر لوله کش ساختمان حین لوله کشی پشت بام برای ناودان دقت کافی صرف نکرده باشد، ممکن است قیر درون آن ریخته و بعد از مدتی با گرفتگی روبرو شود. در هر دو صورت برای رفع مشکل می‌توانید به خدمات لوله بازکنی مشهد شرکت جت لوله اعتماد کنید.

5 – گرفتگی در اثر وجود دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی

در نگاه اول چیزهایی مثل دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی، بافت نرمی دارند. اما خب بهتر از ما می‌دانید که در صورت برخورد آب با این مواد، بافت‌شان سفت شده و عملا می‌توانند گرفتگی لوله‌های فاضلاب را منجر شوند. بنابراین به هیچ عنوان آنها را در توالت نیندازید.

6 – گرفتگی لوله به‌دلیل گیر کردن صابون!

افتادن یک قالب صابون گلنار در فاضلاب توالت یا حمام، به احتمال زیاد می‌تواند باعث گرفتگی آن شوند. اگر به‌ناگهان با چنین مشکلی روبرو شدید، پیشنهاد می‌کنیم یا اقدام به خارج کردن آن کنید یا اینکه سریعا یک کتری آب داغ رویش خالی کنید تا حجمش کمتر شده و راحت‌تر از فاضلاب خارج شود.
اما یکی دیگر از دلایل گرفتگی لوله فاضلاب هم می‌تواند همین کف صابون باشد! در واقع خیلی مواقع ممکن است در بعضی ساختمان‌ها، کف صابون‌هایی که در فاضلاب ریخته می‌شود از آن خارج نشده و عملا بعد از تجمع و سفت شدن، باعث گرفتگی لوله شوند.

7 – گرفتگی لوله در اثر رخنه ریشه درختان

اگر درخت خیلی بزرگی در نزدیکی خانه‌تان وجود دارد، ممکن است ریشه آن به لوله‌های فاضلاب‌تان رخنه کرده و علاوه بر شکستگی آنها، باعث گرفتگی هم شده باشند. در این شرایط باید کار را به‌دست متخصصان کاربلدی بسپارید که به‌خوبی با نحوه رفع این مشکل آشنایی دارند. پس در صورت نیاز برای دریافت خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی ایرانی با متخصصان ما تماس بگیرید.

آیا ما برای خدمات لوله بازکنی در مشهد از اسید استفاده می‌کنیم؟

ببینید، اسید یک ماده شیمیایی بسیار قدرتمند و البته خطرناک است. با توجه به اینکه ریختن اسید در لوله‌ها می‌تواند باعث آسیب زدن به بخش‌های فلزی و سرامیکی فاضلاب شده، ما به هیچ عنوان برای رفع گرفتگی فاضلاب از اسید استفاده نمی‌کنیم.
همینطور به‌این‌دلیل که گاز حاصل از اسید می‌تواند باعث آسیب به ریه و بقیه اعضای داخلی بدن کودکان شود. بهتر است شما هم به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید.

ما در کدام مناطق مشهد خدمات می‌دهیم؟

همانطور که بالاتر هم گفتیم، کارشناسان لوله بازکنی مشهد ما در کل سطح شهر مشهد فعالیت دارند. به این ترتیب فرقی نمی‌کند که دقیقا در کدام نقطه مشهد هستید، کارشناس ما قطعا در کم‌تر از 30 دقیقه به شما می‌رسد. اما خب به‌طور کلی ما در این مناطق از شهر مشهد، مشتریان بیشتری داریم:

 • لوله بازکنی سجاد
 • لوله بازکنی هاشمیه
 • لوله بازکنی ابوذر غفاری
 • لوله بازکنی ناصر خسرو
 • لوله بازکنی ملاصدرا
 • لوله بازکنی احمدآباد
 • لوله بازکنی معاد
 • لوله بازکنی عدل
 • لوله بازکنی بلوار فرهنگ
 • لوله بازکنی بلوار وکیل آباد
 • لوله بازکنی بلوار باهنر
 • لوله بازکنی بلوار امامت
 • لوله بازکنی میدان دکتر شریعتی
 • ملک آباد
 • قاسم آباد
 • امام رضا
 • و…

البته اگر نام خیابان یا محله شما در لیست بالا نبود نگران نباشید، چون باز هم ما برای خدمات‌رسانی در خدمت شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی ارزان مشهد

چرا خدمات لوله بازکنی در مشهد شرکت جت لوله؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خدمات لوله بازکنی مشهد به لوله بازکنی جت لوله اعتماد کنید. چرا؟

قیمت لوله بازکنی مشهد در شرکت ما به‌شکل رقابتی تعیین شده و سعی می‌کنیم قیمت مناسب‌تری از همه رقبا به شما بدهیم.

لوله بازکن سیار در مشهد به دلیل سیار بودن در کمتر از 20 دقیقه خودشان را به محل شما می‌رسانند!

کارشناسان ما بعد از اتمام کار به شما فاکتور می‌دهند. بنابراین خدمات لوله بازکنی در مشهد با ضمانت 100 درصد انجام می‌شود.

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی لوله در مشهد

قیمت لوله بازکنی در مشهد

هزینه لوله بازکنی در مشهد به عوامل زیر مرتبط است:

 • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
 • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
 • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
 • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی مشهد در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

فنرزنی مشهد

لوله بازکنی جت لوله سراسر مشهد

لوله بازکن سیار در مشهد

لوله بازکن سیار در مشهد

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر مشهد و همچنین محله های مشهد آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد

لوله بازکنی شبانه روزی مشهد

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل در سراسر مشهد

لوله بازکنی فوری مشهد

۲۰ دقیقه ای سراسر مشهد

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های مشهد منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان در مشهد

لوله بازکنی ارزان مشهد

ما ارزان ترین لوله بازکنی در مشهد را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

ارزانترین لوله بازکنی مشهد

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

فنرزنی در مشهد

لوله بازکنی مشهد با دستگاه فنرزنی برقی

انجام خدمات لوله بازکنی در مشهد با دستگاه فنرزنی برقی

چاه بازکنی مشهد

فنرهای مجزا

استفاده از فنرهای جداگانه برای سینک آشپزخانه و توالت و حمام

بهترین لوله بازکنی مشهد

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

تماس با لوله بازکن در مشهد

مهم نیست چه ساعتی از شبانه‌روز است، فقط کافی است با ما تماس بگیرید. ما 24 ساعته در حال ارائه خدمات لوله بازکنی مشهد هستیم.

در نهایت اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی در مشهد دارید، همین حالا با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۲۱۸ ۱۳۰۰ ۰۹۳۸ (مجیدی)

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *