لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران | لیست تعرفه، سریع، باضمانت 100 درصد

در هر ساعت از 24 ساعت شبانه‌روز می‌توانید برای خدمات لوله بازکنی در شمال تهران روی جت‌لوله حساب کنید. اگر نیاز به دریافت خدمات و حضور متخصص لوله کشی دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 30 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

لوله بازکن شمال تهران

خدمات لوله بازکنی شمال تهران در کدام مناطق ارائه می‌شود؟

به طور کلی جت‌لوله در تمامی نقاط شمال تهران اقدام به ارائه خدمات لوله بازکنی کرده. از جمله محله‌های:

 • لوله بازکنی تجریش،
 • محمودیه،
 • سوهانک،
 • آجودانیه،
 • جماران،
 • الهیه،
 • نیاوران،
 • کاشانک،
 • زعفرانیه،
 • اوین،
 • شهرک نفت،
 • چیذر،
 • دارآباد،
 • ولنجک،
 • جوزستان،
 • امامزاده قاسم،
 • شهرک محلاتی،
 • فرمانیه،
 • فرشته،
 • قیطریه،
 • کاشانک،
 • دزاشیب،
 • باغ فردوس
 • دربند،
 • ازگل،
 • اقدسیه
 • و…
لوله بازکن ارزان شمال تهران

آیا برای لوله بازکنی از اسید و مواد شیمیایی استفاده می‌کنیم؟

اصولا زمانی که صحبت از گرفتگی لوله‌ها می‌شود، خیلی از مخاطبان به فکر خرید اسید افتاده و می‌خواهند با آن لوله‌های گرفته شده را باز کنند. البته در بعضی مواقع هم این راهکار جواب می‌دهد و گرفتگی لوله را رفع می‌کند. اما در عین حال باید حواس‌تان به دو نکته باشد:

 • استفاده از اسید می‌تواند به مرور باعث خوردگی لوله‌ها و عملا ایجاد خسارت‌های مالی در آینده شود،
 • گازی که از اسید در هوا پخش می‌شود، می‌تواند برای خودتان و کودکان داخل خانه خسارت‌آفرین باشد.
  بنابراین متخصصان ما هم به غیر از شرایط بسیار خاص، به هیچ عنوان از مواد شیمیایی استفاده نکرده و گرفتگی‌ها را با فنرهای مخصوص از بین می‌برند.
لوله بازکن سیار شمال تهران

خدمات جت‌لوله در زمینه لوله بازکنی

در ادامه به طور خلاصه خدمات لوله بازکنی شمال تهران شرکت جت لوله را برای شما تشریح کرده و توضیح می‌دهیم که برای چه مشکلاتی می‌توانید روی ما حساب کنید.

1 - باز کردن لوله آب و فاضلاب

فرقی نمی‌کند دلیل گرفتگی لوله شما چه چیزی بوده باشد، متخصصان ما سریعا برای باز کردن لوله‌ها به محل شما آمده و بعد از تشخیص و حدس مشکل، نسبت به رفع آن با فنرهای مخصوص اقدام ‌می‌کنند. دقت کنید، باز کردن لوله‌های هر قسمت از ساختمان نیاز به فنر مخصوص دارد. مثلا استفاده از فنر فاضلاب برای باز کردن ظرفشویی، یک کار غیر استاندارد و غیر بهداشتی است.

2 - تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب

خدمات لوله بازکنی شمال تهران ما صرفا به باز کردن گرفتگی لوله‌ها محدود نمی‌شود. بلکه ما خدماتی مثل تخلیه چاه، لایروبی آن، عمیق کردن و حتی ترمیم و حفر چاه را هم انجام می‌دهیم. البته برای هر کدام از موارد بالا نیروهای متخصصی داریم که کار را به شکل استاندارد و با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند.

3 - رفع بوی بد فاضلاب

دلایل زیادی وجود دارد که فاضلاب خانه بوی بدی بدهد. چیزهایی مثل خشک شدن لوله U، گرفتگی جامدات، فاسد شدن پسماند باقی‌مانده در فاضلاب و… .

در صورتی که با مشکل بوی بد فاضلاب روبرو شده‌اید، کافی است با شماره ما تماس گرفته تا یکی از کارشناسان‌مان را به محل شما بفرستیم. در ادامه کارشناس ما بعد از بررسی دلیل ایجاد بوی بد، اقدام به رفع آن می‌کند.

4 - بیرون آوردن اشیاء قیمتی از فاضلاب

اگر شیء قیمتی مثل تلفن همراه، طلا یا… داشته‌اید که به طور ناخواسته در فاضلاب افتاده، متخصصان ما می‌توانند سریعا به محل شما آمده و قبل از افزایش خسارت، اقدام به بیرون آوردن آن کنند. کافی است با شماره ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

چرا لوله فاضلاب گرفته؟

اگر نمی‌دانید دلیل گرفتگی لوله منزل یا محل شما چیست، در ادامه مطلب با ما همراه باشید چون می‌خواهیم رایج‌ترین دلایل آن را به شما توضیح بدهیم.

علت گرفتگی لوله فاضلاب شمال تهران

1 - عدم شب بندی مناسب لوله‌ها

بعضی مواقع ممکن است لوله کش منزل تخصصی کافی در انجام کار نداشته و شیب خوبی به لوله‌ها ندهد. در این شرایط امکان دارد بعد از مدتی، لوله‌ها دچار گرفتگی شوند. اگر متوجه شدید که مشکل گرفتگی از شیب لوله‌هاست ولی قصد ندارید آنها را تعویض کنید، می‌توانید سالی یک الی دو بار لوله‌ها را فنر بزنید. در خدمات لوله بازکنی شمال تهران این کار را با کیفیت بالا برای‌تان انجام می‌دهیم.

2 - رسوب کردن یا گچ‌گرفتگی لوله‌ها

مخصوصا در مناطقی که آب گچ دارد، احتمال گرفتگی لوله‌ها بسیار بالا می‌رود. بنابراین اگر چند سال است که لوله کشی منزل شما انجام شده و آب شهری هم گچ زیادی دارد، ممکن است مشکل لوله‌های‌تان دقیقا همین موضوع باشد.

3 - گرفتگی در اثر وجود پسماند ساختمانی

متاسفانه خیلی از پیمانکاران ساختمانی حین کار به تمیزی دقت نمی‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود لوله‌های آب یا فاضلاب با پسماند ساختمانی مثل قیر، گچ، خاک، شن و… دچار گرفتگی شوند. در این شرایط گاها مشکل با فنرزنی حل شده و گاها هم مجبور می‌شوید لوله‌های مشکل‌دار را پیدا کرده و تعویض کنید. اگر خانه‌تان نوساز است و با گرفتگی لوله مواجه شده‌اید، احتمالا مشکل دقیقا همین موضوع است. البته بعد از اینکه با کارشناسان ما برای دریافت خدمات لوله کشی در شمال تهران تماس گرفتید، مشکل دقیق‌تر بررسی می‌شود.

4 - رسوب چربی در لوله‌ها

خیلی از خانم‌ها حین آشپزی به راحتی چربی‌ها و روغن‌ها را در سینک ظرفشویی خالی می‌کنند. اما خب باید بدانید که روغن در اثر برخورد با آب یا در اثر سرد شدن در لوله‌ها، به شکل جامد درآمده و امکان دارد باعث گرفتگی لوله‌های ساختمانی شود. بنابراین بهتر است تا جای ممکن از خالی کردن روغن در سینک خودداری کنید.

5 - گرفتگی در اثر وجود اشیاء در لوله آب

یکی دیگر از دلایل گرفتگی لوله‌ها که در نهایت شما را نیازمند خدمات لوله بازکنی در شمال تهران می‌کند، گیر کردن اشیاء در آنهاست. خب نیاز به توضیح ندارد که ریختن اشیاء ریز و درشت در لوله فاضلاب می‌تواند باعث گرفتگی شود.
اما علاوه بر این، حواس‌تان باشد که ریختن مو در فاضلاب هم در نهایت ممکن است به گرفتگی لوله‌ها منجر شود. در واقع موها در اثر ته‌نشین شدن مثل یک سد کوچک به مرور بقیه چیزها مثل چربی، دیگر موها، اشیاء ریز و… را به خودشان گرفته و در نهایت لوله‌ها را بند می‌آورند.

لوله بازکنی فوری در شمال تهران

آیا جت‌لوله، لوله بازکنی فوری شمال تهران هم دارد؟

همانطور که در ابتدای صفحه هم گفته شد، متخصصان ما در کم‌تر از 30 دقیقه خودشان را به محل شما رسانده و اقدام به ارائه خدمات می‌کنند. دلیل این سرعت بالا این است که شرکت جت لوله تعداد زیادی متخصص سیار در سراسر تهران دارد و همه آنها آماده ارائه خدمات به شما هستند. بنابراین برای لوله بازکنی شمال تهران فوری هم می‌توانید روی ما حساب کنید.

چرا جت لوله؟

در نهایت اگر هنوز مردد هستید که برای دریافت خدمات از جت لوله کمک بگیرید یا به سراغ دیگر شرکت‌ها بروید، این بخش را بخوانید. در ادامه مزایای همکاری با ما به طور خلاصه توضیح داده شده:

قطعا اینکه بخواهیم بگوییم کیفیت کار ما بالاست و می‌توانید به راحتی به کارشناسان‌مان اعتماد کنید، کافی نیست! به همین دلیل ما بعد از ارائه خدمات به شما فاکتور رسمی ارائه کرده و تمامی خدمات‌مان را به هم طور کامل ضمانت می‌کنیم. احتمالا با چنین شرایطی راحت‌تر بتوانید به ما اعتماد کنید.

 قیمت لوله بازکنی شمال تهران در جت لوله ارزان نیست، بلکه منصفانه است! این یعنی هزینه‌ای که شما به ما می‌پردازید دقیقا به اندازه خدماتی است که دریافت کرده‌اید. اما در عین حال مطمئن باشید هیچ کدام از همکاران ما، قیمتی پایین‌تر از قیمت ما از شما نمی‌گیرند.

خودتان بهتر از ما می‌دانید که مشکلات مربوط به لوله کشی ساختمان، اصلا شب و روز نمی‌شناسد! بنابراین ما هم تمامی خدمات‌مان را به شکل 24 ساعته ارائه کرده و در تمامی ساعات در کنار شما هستیم.

بالاتر هم چندین بار به این اشاره کردیم که متخصصان ما در کمتر از 20 الی 30 دقیقه خودشان را در محل شما حاضر می‌کنند. در واقع سرعت بالای خدمات‌دهی، یکی از مزیت‌های رقابتی و افتخارات شرکت جت لوله است!

با توجه به اینکه ما با متخصصان زیادی همکاری می‌کنیم و اغلب آنها هم تخصص بالایی در ارائه خدمات لوله کشی دارند، عملا زمان دریافت خدمات از ما با محدودیت روبرو نیستید. این یعنی اگر در حین کار نیاز به خدمات دیگری داشتید، بدون اتلاف وقت زیاد، یا کارشناس قبلی با توجه به داشتن تخصص دست به کار می‌شود یا کارشناس جدید به محل اعزام خواهد شد.

تماس با لوله بازکن در شمال تهران

در نهایت اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی تهران دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی توالت
قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

 • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
 • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
 • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
 • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر تهران

لوله بازکن

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی فوری

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

لوله بازکن ارزان

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

خدمات لوله بازکنی

تجهیزات به روز

بیش از 200 لوله بازکن سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکن با رعایت پروتکل بهداشتی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

لوله بازکنی و نظافت انتهای کار

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *