جستجو کردن
Close this search box.

لوله بازکنی زنجان

لوله بازکنی زنجان

شرکت جت لوله به‌شکل تخصصی در زنجان اقدام به ارائه خدمات لوله بازکنی کرده است. اگر نیاز دارید همین حالا یکی از کارشناسان سیار ما در این شهر برای باز کردن لوله‌های محل شما اعزام شود، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۲۱۸ ۱۳۰۰ ۰۹۳۸ (زینالی)

متخصص ما در کم‌تر از 30 دقیقه خودش را برای لوله بازکنی زنجان به محل شما می‌رساند و اقدام به ارائه خدمات می‌کند. (خدمات لوله بازکنی ما 24 ساعته هستند پس نگران ساعت نباشید.)

چرا برای لوله بازکنی زنجان به جت لوله اعتماد کنیم؟

شرکت ما سعی کرده از بقیه رقبای خودش در زمینه خدمات لوله بازکنی متمایز باشد و این تمایز را با مزیت‌های رقابتی ایجاد کرده. مزایای همکاری با جت لوله، اینهاست:

لوله بازکنی در زنجان

1 - قیمت مناسب

متاسفانه خیلی از شرکت‌های فعال در زمینه خدمات لوله بازکنی با آوردن بهانه‌هایی مثل سختی گرفتگی لوله‌ها و… اقدام به دریافت پولِ بیشترازعرف از مخاطبان می‌کنند. اما شرکت جت لوله تمامی قیمت‌هایی که اتحادیه لوله بازکنی زنجان تعیین کرده را از مخاطبان دریافت می‌کند.

2 - جلوگیری از اتلاف وقت

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های رقابتی ما این است که متخصصان‌مان در کم‌تر از 30 دقیقه خودشان را برای ارائه خدمات به شما می‌رسانند. در واقع به این دلیل که شرکت جت لوله با متخصصان سیار در سطح شهر همکاری می‌کند، می‌تواند برای اعزام سریع آنها به محل شما اقدام کرده و اجازه ندهد زمان‌تان تلف شود.

3 - ضمانت قیمت و کیفیت

زمانی که خدمات لوله بازکنی به اتمام رسید، متخصص ما قبل از دریافت دستمزد به شما یک فاکتور رسمی ارائه می‌کند. در واقع این فاکتور در صورتی که خدمات ما کیفیت مناسب نداشته یا قیمت بالایی داشته باشند، قابل پیگیری از طریق مراجع قضایی است. بنابراین تمامی خدمات ما از نظر قیمت و کیفیت ضمانت شده هستند.

4 - سرعت عمل بالا

جت لوله به هیچ عنوان با لوله کشان و متخصصان تازه‌کارِ ناشی همکاری نمی‌کند. چراکه ما سعی کرده‌ایم تا جای ممکن در ارائه خدمات به زمان مشتری احترام گذاشته و برای‌مان مهم است که متخصص‌مان، سرعت تشخیص و ارائه خدمات بالایی داشته باشد.

5 - خدمات 24 ساعته

متاسفانه مشکلات مربوط به آب و فاضلاب و مخصوصا گرفتگی لوله، شب و روز و ساعت سرشان نمی‌شود! به همین دلیل خیلی مواقع مخاطبانی که در ساعات نیمه‌شب با این مشکلات روبرو می‌شوند، مجبورند تا روز بعد برای رفع آن عذاب بکشند.

شرکت جت لوله با توجه به این مشکل، اقدام به ارائه خدمات 24 ساعته کرده. بنابراین به محض اینکه شما در هر ساعت از شبانه‌روز برای دریافت خدمات لوله بازکنی زنجان تماس بگیرید، متخصص‌مان در کم‌تر از 30 دقیقه به محل‌تان اعزام می‌شود.

لوله بازکن سیار در زنجان

خدمات ما در کدام مناطق زنجان است؟

با توجه به سیار بودن خدمات ما، فرقی ندارد که دقیقا در کدام منطقه زنجان هستید، اما خب به‌طور کلی ما در این مناطق مشتریان بیشتری داریم:

 • کارمندان،
 • انصاریان،
 • اعتمادیه
 • نگین،
 • خیابان سعدی،
 • صفا،
 • انصاریه،
 • وحیدیه
 • شهریار
 • و ..

 

باز هم می‌گوییم که تفاوتی ندارد در کدام مناطق زنجان هستید، در هر حال ما برای خدمات‌رسانی حاضریم.

دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب چیست؟

اینکه دقیقا لوله فاضلاب محل شما به چه دلیلی با گرفتگی روبرو شده، چیزی است که متخصص بعد از بررسی دقیق به جوابش می‌رسد. اما خب اگر دوست دارید کمی در مورد دلایل این مشکل اطلاعات داشته باشید، در ادامه با ما همراه باشید:

روغن مایع، روغن موتور و چرخ و… . اینها از جمله انواع چربی‌هایی هستند که ممکن است شما به‌طور خواسته یا ناخواسته در فاضلاب ریخته باشید. اما اگر دقت کنید، چربی‌ها اصولا بعد از سرد شدن، جامد می‌شوند! پس ممکن است چربی‌هایی که در فاضلاب ریخته‌اید به‌شکل جامد در آمده و مانع عبور آب از آن بشوند.

شاید غیر قابل باور باشد، اما موها هم به دلیل ساختار متفاوتی که دارند، می‌توانند مانع گرفتگی فاضلاب شما شده و عملا شما را نیازمند خدمات لوله بازکنی در زنجان کنند. اصولا گرفتگی فاضلاب در اثر ریختن مو در آن، بعد از تکرار چندباره این عمل اتفاق می‌افتد نه صرفا یک بار انجامش.

اگر خانه‌تان نوساز است یا به‌تازگی در آن فعالیت ساختمانی انجام داده‌اید، ممکن است دلیل گرفتگی لوله فاضلاب‌تان دقیقا همین موضوع باشد. خیلی مواقع حین کارهای ساختمانی، ممکن است به دلیل بی‌دقتی افراد، به لوله‌ها ضربه وارد شده یا حتی مصالح ساختمانی مثل گچ و سیمان در آن بریزد. همین موضوع زمینه‌ساز و عامل گرفتگی در آینده خواهد بود.

یکی از رایج‌ترین دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی، ریختن دستمال کاغذی، نوار بهداشتی و… در آن است. این مواد به دلیل ساختاری که دارند، بعد از برخورد با آب ممکن است سفت شده و عملا از عبور فاضلاب و آب در لوله جلوگیری کنند. در این شرایط شما نیازمند خدمات باز کردن لوله توالت در زنجان خواهید بود.

بله، خیلی مواقع هم گرفتگی به دلایلی مثل ریختن وسایل ریز، مدفوع و… صورت ‌می‌گیرد. البته گرفتگی در اثر مدفوع بیشتر در آن ساختمان‌هایی شایع است که لوله‌های فاضلاب کوچکی دارند یا اینکه راه فاضلاب به دلیل جرم‌گرفتگی، کوچک شده.

در نهایت اگر در نزدیکی منزل‌تان درخت بزرگی وجود دارد، ممکن است دلیل اصلی گرفتگی ریشه‌های آن باشند که برای تغذیه آب به سمت لوله‌های فاضلاب آمده و عملا باعث تخریب شده‌اند.

دستگاه فنرزنی لوله بازکنی زنجان

نحوه لوله بازکنی در زنجان

بعد از اینکه برای دریافت خدمات لوله بازکنی با جت لوله تماس گرفتید و یکی از متخصصان‌مان به محل‌تان اعزام شد، ممکن است نیروی ما یکی از این 3 راهکار را برای رفع گرفتگی عملی کند:

1 - استفاده از فنر

فنرهای لوله بازکنی که در دو نوع برقی و دستی موجودند، رایج‌ترین راهکار برای از بین بردن گرفتگی لوله‌ها هستند که متخصصان لوله بازکنی از آنها استفاده می‌کنند.

2 - استفاده از دستگاه تراکم هوا

اگر مشکل گرفتگی بیشتر از چیزی بود که بتوان آن را با فنر رفع کرد، متخصص از دستگاهی به اسم دستگاه تراکم هوا استفاده کرده و سعی می‌کند با فشار هوا گرفتگی را از بین ببرد.

3 - استفاده از محلول لوله بازکن

بعضی مواقع ممکن است متخصص از محلول‌های لوله بازکنی استفاده کند که کاملا مجاز هستند و هیچ آسیبی نه به لوله‌ها و نه به سلامتی انسان، نمی‌زنند. همینطور ممکن است این 3 راهکار به‌شکل ترکیبی برای از بین بردن گرفتگی استفاده شوند.

اسید؟!

متخصصان به هیچ وجه حق ندارند برای از بین بردن گرفتگی‌ها، از اسید استفاده کنند. چراکه اسید می‌تواند به لوله‌های مجرای فاضلاب آسیب زده و در آینده مشکلات بدتری به وجود بیاورد. همینطور گاز ایجاد شده از این ماده بسیار برای انسان مضر است.

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

قیمت لوله بازکنی در زنجان

هزینه لوله بازکنی در رشت به عوامل زیر مرتبط است:

 • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
 • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
 • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
 • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

 

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر زنجان

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر ایران و همچنین محله های زنجان آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های زنجان منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

تجهیزات به روز

لوله بازکن های سیار آماده خدمت رسانی در سراسر زنجان

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

تماس با لوله بازکن در زنجان

در نهایت برای دریافت خدمات لوله بازکنی زنجان با شماره پایین تماس بگیرید:

 

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۲۱۸ ۱۳۰۰ ۰۹۳۸ (زینالی)

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *