لوله بازکنی شیراز

لوله بازکنی شیراز ⚡ قیمت لوله بازکنی در شیراز کمتر از نرخ اتحادیه ✔️ بدون اسید و خرابی ✔️ رفع گرفتگی توالت ✔️ پرداخت بعد انجام کار، 100% تضمینی، 20 دقیقه ای سراسر شیراز: آستانه، قصردشت، درب شاهزاده، سنگ سیاه، درب شیخ، کود عربان، ارم، کریمخان، معالی

 

کمتر از نرخ اتحادیه✅ ارزانترین لوله بازکنی شیراز
بدون استفاده اسید و کثیف کاری✅ رفع گرفتگی توالت شیراز
100% ضمانت لوله بازکنی شیراز✅ پرداخت بشرط باز شدن
20 دقیقه ای سراسر شیراز✅ لوله بازکنی شبانه روزی شیراز
فنر های مجزا برای توالت و آشپزخانه✅ رعایت کامل بهداشت
لوله بازکنی شیراز

اگر با مشکل گرفتگی لوله‌ها روبرو هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی در شیراز دارید، فرقی ندارد که چه ساعتی از شبانه‌روز است، همین حالا با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۲۱۸ ۱۳۰۰ ۰۹۳۸ (شیری)

بعد از تماس با کارشناس ما، یکی از متخصصان لوله بازکنی سیار در سطح شهر شیراز برای ارائه خدمات در کم‌تر از 30 دقیقه خودش را به محل شما می‌رساند.

لوله بازکنی در شیراز

لوله بازکنی شبانه روزی شیراز

شرکت جت لوله یکی از وسیع‌ترین شرکت‌هایی است که در سطح شیراز به‌شکل تخصصی اقدام به ارائه خدمات لوله بازکنی کرده است.
شرکت ما با تعداد زیادی از متخصصان سیار این حوزه همکاری می‌کند. از جمله راهکارهایی که متخصصان ما برای باز کردن لوله‌های محل شما استفاده می‌کنند، اینها هستند:

1 - لوله بازکنی در شیراز با فنر برقی و دستی

رایج‌ترین و البته اصولی‌ترین راهکاری که متخصصان باید از آن برای لوله بازکنی کمک بگیرند، استفاده از فنرهای برقی یا دستی است. با توجه به اینکه بیشتر مواقع دلیل گرفتگی لوله‌های محل شما، گیر کردن یا تجمع چیزی در آن است، این فنر می‌تواند به آن ضربه زده و عملا باعث از بین رفتن تجمع شود. متراژ این فنرها چیزی بین 10 تا چند 10 متر است و می‌تواند گرفتگی تمامی لوله‌های فاضلاب خانه را از بین ببرد.

لوله بازکن شیراز

2 - لوله بازکنی شیراز با دستگاه تراکم هوا

در اندکی از مواقع، متاسفانه گرفتگی لوله محل شما بسیار سنگین‌تر و گسترده‌تر از چیزی است که بتوان با فشار فنر آن را رفع کرد. در این زمان‌ها برای اینکه بتوان یک فشار عظیم به عامل گرفتگی فاضلاب وارد کرد، از دستگاهی به اسم تراکم هوا استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها به کمک نیروی برق، مقدار عظیمی از هوا را وارد لوله فاضلاب کرده و عملا باعث از بین رفتن گرفتگی می‌شوند. البته این دستگاه‌ها در هنگام تولید هوا، ممکن است یک صدای نسبتا عظیم هم ایجاد کنند.

لوله بازکنی با دستگاه در شیراز

3 - استفاده از مواد لوله بازکنی مجاز در شیراز

در بازار یک سری مواد لوله بازکنی مجاز (نه اسید) وجود دارد. بعضی مواقع ممکن است شخصی که برای ارائه خدمات لوله بازکنی شیراز به محل شما آمده، تشخیص بدهد که بهتر است گرفتگی را به کمک این مواد از بین ببرد. همینطور ممکن است بعضی مواقع سطح گرفتگی آنقدر سخت و گسترده باشد که متخصص علاوه بر لوله بازکن، از دستگاه‌هایی مثل فنر یا دستگاه تراکم هوا هم کمک بگیرد.

آیا متخصصان جت لوله از اسید هم برای لوله بازکنی شیراز استفاده می‌کنند؟

متاسفانه یکی از رایج‌ترین دلایل خوردگی لوله‌ها، از بین رفتن آنها و در نتیجه نفوذ آب فاضلاب به بخش‌های ساختمانی، استفاده از اسید توسط افراد غیر متخصص برای رفع گرفتگی لوله‌هاست.
اسید علاوه بر اینکه می‌تواند به بخش‌های آهنی لوله‌های فاضلاب شما صدمه زده و آنها را از بین ببرد، ممکن است حتی باعث خوردگی سرامیک اطراف لوله‌ها هم بشود. اما نکته مهم‌تری که ما به خاطرش به هیچ عنوان به سراغ اسید نمی‌رویم، این است که اسید یک گاز بسیار خطرناک برای ریه انسان و مخصوصا کودکان را در فضای خانه پخش می‌کند. بنابراین اصلا منطقی نیست که از آن برای باز کردن لوله‌ها کمک بگیرید.

خدمات لوله بازکنی ما در کدام مناطق شیراز است؟

بالاتر هم گفتیم؛ متخصصان ما همگی در سطح شهر سیار هستند. بنابراین عملا برای خدمات‌رسانی به هر نقطه از شیراز هم که باشد، هیچ مشکلی نداریم. اما در عین حال، بیشتر مشتریانی که به جت لوله برای لوله بازکنی مراجعه می‌کنند، از این بخش‌های شهر هستند:

 • لوله بازکنی محله آستانه
 • لوله بازکنی محله قصر دشت
 • لوله بازکنی محله سنگ سیاه
 • لوله بازکنی محله درب شیخ
 • لوله بازکنی محله گود عربان
 • لوله بازکنی محله دروازه اصفهان
 • لوله بازکنی محله بقعه شاه داعی الله
 • لوله بازکنی خیابان ارم
 • لوله بازکنی بلوار کریم خان زند
 • لوله بازکنی خیابان عفیف آباد
 • لوله بازکنی خیابان چمران
 • درب شاهزاده
 • لوله بازکنی خیابان داریوش
 • لوله بازکنی معالی

 

لوله بازکنی در شیراز

لوله بازکنی ارتش، لوله بازکنی ارم شیراز، لوله بازکنی اطلسی، لوله بازکنی امیرکبیر شیراز، لوله بازکنی باهنر جنوبی، لوله بازکنی باهنر شمالی، لوله بازکنی بعثت، لوله بازکنی بلوار رحمت، لوله بازکنی بلوار عدالت شیراز، لوله بازکنی بلوار فضیلت شیراز، لوله بازکنی بلوار مدرس شیراز، لوله بازکنی بنی هاشمی شیراز، لوله بازکنی پارامونت، لوله بازکنی پاسارگاد، لوله بازکنی پاسداران شیراز، لوله بازکنی پل غدیر شیراز، لوله بازکنی تاچارا، لوله بازکنی جمهوری شیراز، لوله بازکنی چمران شیراز، لوله بازکنی خلدبرین، لوله بازکنی دلگشا، لوله بازکنی زرگری، لوله بازکنی زند شیراز، لوله بازکنی زیباشهر شیراز، لوله بازکنی ستاد، لوله بازکنی سرداران، لوله بازکنی سفیر جنوبی و شمالی، لوله بازکنی سیاحتگر، لوله بازکنی سینما سعدی شیراز، لوله بازکنی سیاحتگر، شهرک رکن آباد، لوله بازکنی عفیف آباد، لوله بازکنی صدرا فاز یک و دو، لوله بازکنی فرگاز، لوله بازکنی فخرآباد، لوله بازکنی قدوسی شهر، لوله بازکنی کلبه شیراز

البته اگر نام محله شما بین این محله‌ها نبود هم نگران نباشید، چون خدمات ما در شیراز محدودیت مکانی ندارد و همه‌جا خدمت‌رسان شما هستیم.

چه کنیم که لوله‌های‌مان با گرفتگی روبرو نشود؟

گرفتگی لوله‌های توالت فرنگی، ایرانی و فاضلاب منزل دلایل مختلفی دارد. در ادامه می‌خواهیم رایج‌ترینِ این دلایل را به شما توضیح داده تا با رعایت یک سری نکته کوچک، از گرفتگی لوله‌ها جلوگیری کنید:

 1. چربی: بهتر است در فاضلاب آشپزخانه و دیگر مناطق منزل، چربی نریزید چون این چربی‌ها بعد از سرد شدن، جامد شده و می‌توانند گرفتگی ایجاد کنند.
 2. مو: به هیچ عنوان در فاضلاب مو نریزید چون می‌توانند مانع عبور فاضلاب شوند.
 3. دستمال کاغذی: کلا چیزهایی که بافت نرمی دارند مثل دستمال و پوشک بچه و نوار بهداشتی، در اثر برخورد با آب بافت ارتجاعی پیدا کرده و می‌توانند گرفتگی به وجود بیاورند.
 4. وسایل ریز: خودتان قطعا می‌دانید که ریختن وسایل ریز و زباله در فاضلاب می‌تواند دلیل اصلی گرفتگی باشد.
 5. خوردگی و زنگ: ممکن است زنگی که در لوله‌های آهنی به وجود آمده دلیل مشکل شما باشد.
 6. مصالح ساختمانی: خیلی مواقع ریختن مصالح ساختمانی حین لوله کشی منزل، می‌تواند مسبب گرفتگی آن در آینده باشد.
 7. مدفوع: بله، در بعضی ساختمان‌ها، گیر کردن مدفوع می‌تواند گرفتگی ایجاد کند.
رفع گرفتگی لوله در شیراز

چرا جت لوله را برای لوله بازکنی شیراز انتخاب کنیم؟

شیراز شهر بزرگی است و خب قطعا شما در این شهر گزینه‌ها و شرکت‌های زیادی را دارید که بتوانید برای لوله بازکنی به آنها اعتماد کنید. اما چرا ما می‌گوییم به جت لوله اعتماد کنید؟

لوله بازکنی ارزان در شیراز

به هیچ عنوان ادعا نمی‌کنیم که ما ارزان‌ترین قیمت را بین همکاران داریم، چون قطعا همیشه شرکت‌هایی هستند که با پایین آوردن کیفیت، قیمت خدمات را هم پایین بیاورند. اما ادعا می‌کنیم که مناسب‌ترین قیمت را داریم! هزینه‌ای که به ما می‌دهید، قطعا نسبت به خدماتی که ارائه می‌کنیم بسیار مناسب است.

یکی از افتخارات ما این است که بعد از اتمام کار، به شما فاکتور می‌دهیم. این فاکتور در واقع سندی است که ثابت می‌کند شرکت ما به شما خدمات داده. این یعنی اگر قیمت خدمات ما گران بود یا اینکه کیفیت پایینی داشت، می‌توانید سریعا اقدام به شکایت از ما به کمک همین فاکتور کنید. بنابراین خدمات ما کاملا تضمینی است.

فقط 30 دقیقه ! با توجه به اینکه متخصصان ما در سطح شهر سیار هستند، فقط 30 دقیقه زمان می‌برد تا یکی از آنها به محل شما برسد. بنابراین دیگر نیاز نیست نگران این باشید که مبادا باید برای رسیدن متخصص، زمان خودمان را از دست بدهیم.

همان ابتدا هم گفتیم، فرقی ندارد چه ساعتی است شبانه‌روز است، متخصصان ما 24 ساعته برای ارائه خدمات به شما عزیزان حاضرند. در نهایت اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی شیراز دارید، کافی است با شما پایین تماس بگیرید:

استفاده از فنرهای مجزا جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

لوله بازکن سیار در شیراز

قیمت لوله بازکنی در شیراز

هزینه لوله بازکنی در شیراز به عوامل زیر مرتبط است:

 • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
 • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
 • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
 • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی شیراز در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار در شیراز می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

فنرزنی در شیراز

لوله بازکنی جت لوله سراسر شیراز

لوله بازکن سیار شیراز

لوله بازکن سیار در شیراز

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر ایران و همچنین محله های شیراز آماده خدمت رسانی

لوله بازکن شبانه روزی شیراز

لوله بازکنی شبانه روزی شیراز

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی ماهر شیراز

۲۰ دقیقه ای سراسر شیراز

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های شیراز منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان شیراز

لوله بازکنی ارزان شیراز

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

قیمت لوله بازکنی شیراز

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

چاه بازکنی شیراز

تجهیزات به روز

لوله بازکن های سیار آماده خدمت رسانی در سراسر شیراز

لوله بازکنی تمیز شیراز

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

بهترین لوله بازکنی شیراز

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

تماس با لوله بازکن در شیراز

شماره تماس با اپراتور لوله بازکنی شیراز

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۲۱۸ ۱۳۰۰ ۰۹۳۸ (شیری)

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *