جستجو کردن
Close this search box.

اتصال فاضلاب به اگو شهری

اتصال فاضلاب به اگو شهری ⚡ لوله کشی استاندارد طبق نظارت اداره آب و فاضلاب ✌ گرفتن تاییدیه ، 100% تضمینی با قیمت نرخ اتحادیه – صفر تا 100 لوله کشی اگو

✔️ رعایت استاندارد✔️ اتصال فاضلاب به اگو شهری
✔️ ضمانتنامه کتبی✔️ تاییدیه 100% شرکت فاضلاب
✔️ کمترین قیمت اتصال فاضلاب✔️ اجرای صفر تا 100 اگو
اتصال فاضلاب

اتصال فاضلاب [+ بررسی هزینه ها]

اگر به فکر اتصال به اگو یا همان نصب انشعاب فاضلاب شهری افتاده‌اید، همین حالا با شماره پایین تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کم‌تر از 30 دقیقه در محل‌تان حاضر شده و بعد از برآورد هزینه‌های اتصال به اگو، فعالیت را شروع کنند:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

اگر هم هنوز به خوبی نمی‌دانید که منظور از اتصال به اگو چیست و این خدمات به چه شکلی انجام می‌شود، در ادامه صفحه با ما همراه باشید.

اتصال فاضلاب اگوی شهری جزیی از تاسیسات و خدمات لوله بازکنی می باشد که گروه جت لوله تیم نصب اگوی باتجربه ای دارد.
در ادامه این مطلب ابتدا با چیستی اگو آشنا می‌شویم، سپس اهمیتش را متوجه شده و فرآیندش را توضیح می‌دهیم. در نهایت هم مظنه قیمت اتصال به فاضلاب شهری را بررسی می‌کنیم.

نصب فاضلاب شهری

اتصال به فاضلاب شهری اگو

به طور خلاصه اگو به معنی شبکه فاضلاب است. به زبان رسمی‌تر در فرهنگ‌نامه عمید به لوله کشی که فاضلاب در آن می‌ریزد اگو می‌گویند.
ببینید به طور کلی زمانی که شبکه فاضلاب شهر یا منطقه شما افتتاح و آماده بهره‌برداری شود، شرکت آب و فاضلاب موظف است که لوله کشی‌های آن را تا درب منازل و محل شما انجام بدهد. در ادامه شما هم به عنوان صاحب ملک موظفید فعالیت نصب فاضلاب خانه به اگو یا همان فاضلاب شهری را انجام دهید. بنابراین اگر شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اگو را درب منزل شما نصب کرده‌اند، الان نوبت شما رسیده.

نصب فاضلاب

اهمیت اتصال به فاضلاب شهری اگو

می‌توانیم به نوعی بگوییم که اتصال به فاضلاب شهری اگو یک اجبار برای صاحبان منازل و املاک است چراکه به طور کلی طبق قوانین شما باید این اتصال را الزاما اجرایی کنید. اما علاوه بر این، دیگر مزایایی که بعد از اتصال به اگو متوجه شما می‌شود، اینها هستند:

1 - کاهش هزینه‌های تخلیه چاه

شرکت ما علاوه بر خدمات اتصال به فاضلاب شهری، خدمات تخلیه چاه را هم انجام می‌دهد و به همین دلیل به خوبی در جریان هزینه‌های جاری برای حفر چاه فاضلاب، تخلیه چاه، لایروبی، مرمت چاه و… آن هستیم. مطمئن باشید هزینه‌ای که برای لوله کشی تا فاضلاب شهری پرداخت می‌کنید، در درازمدت بسیار کم‌تر از هزینه‌ای است که باید برای تخلیه چاه و دیگر موارد گفته شده بپردازید.

اگو فاضلاب

2 - بهبود بهداشت محل و خانه

چاه فاضلاب در هر حال محل تجمع کثیفی، بیماری و حیوانات موذی است و نکته مهم‌تر اینکه این چاه اغلب در نزدیکی محل سکونت شما واقع شده و می‌تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی در خانه شود. مشکلاتی مثل بوی بد، هجوم حشرات به منزل و حتی بیماری اهالی ملک. اما انجام خدمات اتصال به اگو عملا با از بین بردن چاه دیگر مشکلات شما را در این زمینه حل می‌کند.

3 - کمک به محیط زیست

سال‌هاست که کارشناسان محیط زیست در مورد آلوده شدن آب سفره‌های زیرزمینی با فاضلاب شهری هشدار داده‌اند. بخش زیادی از این آلودگی از طریق همین چاه‌های فاضلاب صورت می‌گیرد که خب با اتصال به اگو عملا این مشکل برطرف می‌شود.
علاوه بر این، شما با اتصال فاضلاب منزل به فاضلاب شهری، آن را به تصفیه خانه‌هایی هدایت می‌کنید که به طور کامل فاضلاب را تصفیه کرده و آبش را برای مصرف دوباره در اختیار کشاورزان قرار می‌دهند.

فرآیند اتصال به فاضلاب شهری اگو چطور انجام می‌شود؟

اتصال به اگو یک فعالیت تخصصی است و خب قطعا توضیح بخش‌هایی از آن ممکن است به دلیل وجود کلمات تخصصی خسته‌تان کند. بنابراین به زبانی ساده و به شکل خلاصه در ادامه در موردش صحبت می‌کنیم:

 • در ابتدا شرکت آب و فاضلاب باید سیفون فاضلاب را در نقطه مورد نظر مالکِ ملک و با فاصله‌ای بین 1 الی 1/5 متر از آن نصب کند،
 • این شرکت حق ندارد برای نصب این لوله‌ها تا محل گفته شده از شما هزینه‌ای دریافت کند. اما شما قبلا باید هزینه حق انشعاب را پرداخت کرده باشید.
 • شرکت آب و فاضلاب مسئولیت مشکلاتی مثل گرفتگی این لوله در آینده را بر عهده داشته و باید بدون دریافت هزینه نسبت به تعمیر آن اقدام کند،
 • علاوه بر اینها، مسئولیت مقابله با حوادث احتمالی مرتبط به این شبکه فاضلاب با خود شرکت آب و فاضلاب است و شما نباید بابت آن هزینه‌ای بدهید.
اتصال فاضلاب به اگو شهری

بعد از نصب لوله توسط شرکت، حالا نوبت به شما می‌رسد که با کمک گرفتن از متخصصان لوله کشی، اقدام به نصب اگو کنید. در این شرایط شرکت لوله کشی مورد نظر شما باید این کارها را انجام بدهد:

 1. در ابتدا اگر نیاز است مجوزی برای نصب و اتصال به فاضلاب شهری گرفته شود، آن را دریافت کند،
 2. متخصصان شرکت باید به ساختمان شما بیایند، لوله‌های فاضلاب را بررسی کرده و نحوه قرارگیری و عمق آنها را مورد بازدید قرار بدهند،
 3. شرکت باید لوله‌های لازم برای اتصال را تهیه کند که اصولا این لوله‌ها از برندهای معتبر ایرانی تهیه می‌شود،
 4. شرکت یا متخصص باید یک نقب یا همان تونل را با توجه به تمامی مسائل ایمنی و استانداردهای HSE حفر کند،
 5. شرکت لوله کشی موظف است به لوله‌ها شیب استانداردی بدهد؛ در غیر اینصورت در آینده سیستم با مشکل مواجه می‌شود،
 6. بعد از این تست آب‌بندی انجام خواهد شد،
 7. فعالیت‌هایی مثل شفته‌ریزی در محل برای جلوگیری از نشت یا از جا در رفتن لوله‌ها انجام می‌شود،
 8. محل حفاری لوله‌ها دوباره پر و ترمیم خواهد شد،
 9. در نهایت بعد از کف‌سازی یا همان اجرای سنگ، موزاییک و… عملیات خروج خاک اضافه و تمیزکاری انجام می‌شود.


این کل فرآیند اتصال به اگو بود که در مرحله اول به دست شرکت آب و فاضلاب و سپس به دست شرکت لوله کش مورد نظر شما انجام خواهد شد.

نکاتی در مورد لوله کشی داخلی ساختمان

 1. دقت کنید که هرگونه خرابی در شبکه فاضلاب داخلی خانه تا اگو بر عهده مالک است و شرکت آب هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد. بنابراین در انتخاب شرکت متخصص لوله کشی دقت کنید.
 2. اگر تخصص کافی دارید حین شیب‌بندی لوله‌ها حتما روی کار متخصصان نظارت کنید. اگر هم نه حتما با شرکت معتبری همکاری کنید چون اشتباه محاسباتی و عملیاتی در شیب‌بندی در آینده ممکن است باعث گرفتگی و حتی بالا زدن فاضلاب شود.
 3. ممکن است همسایه‌ها از شما بخواهند اجازه بدهید بدون پرداخت حق انشعاب آنها هم فاضلاب‌شان را به اگو متصل کنند. اما یادتان باشد استفاده از انشعاب بدون پرداخت هزینه‌های حقوقی آن، یک جرم است.
 4. اگر برای اتصال به اگو با شرکت جت لوله همکاری می‌کنید نگران هیچ کدام از استانداردها نباشید اما اگر با متخصصان دیگری همکاری می‌کنید، به آنها یادآوری کنید که مجرای متفاوتی برای آب باران قرار بدهند. در غیر اینصورت ممکن است در زمان بارندگی با بالازدگی فاضلاب روبرو شوید. علاوه بر این ممکن است انتخاب یک مجرا برای جمع‌آوری فاضلاب و آب باران باعث شود شرکت آب و فاضلاب انشعاب‌تان قطع کند.
 5. در حین استفاده از شبکه فاضلاب حواس‌تان به این باشد که در صورت گیر کردن جامدات و زباله‌ها، هزینه‌های رفع این مشکل بر عهده خودتان خواهد بود.
 6. پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از به وجود آمدن گرفتگی، هر ماه یک بار دریچه سیفون را برداشته و داخل آن را با فشار آب تمیز کنید.
اتصال فاضلاب

هزینه های اتصال به فاضلاب شهری اگو

ببینید، به هیچ عنوان نمی‌شود تا قبل از بازدید محل نسبت به تعیین دقیق هزینه های اتصال به اگو صحبت کرد. چرا که فاکتورهایی مثل حفاری و تخریب مورد نیاز، مقدار نقب‌زنی، مصالح لازم، میزان خاک، دستمزد لوله کشی و… در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار هستند.
اما به شکل حدودی هزینه ها و قیمت اتصال به اگو چیزی بین X تا X تومان برآورد می‌شود.

نصب فاضلاب شهری

چرا جت لوله؟

در نهایت اگر هنوز نسبت به همکاری با جت لوله برای خدمات اتصال فاضلاب به اگو و دیگر خدمات مرتبط به لوله کشی شک دارید، به طور خلاصه مزایای همکاری با ما را مطالعه کنید:

 • تمامی خدمات ما با گارانتی و ضمانت کامل انجام می‌شود،
 • قیمتی که به شما پیشنهاد می‌کنیم، قطعا از قیمت همه همکاران‌مان منصفانه‌تر است،
 • در تمامی شبانه روز می‌توانید با ما تماس گرفته و درخواست دریافت خدمات کنید،
 • متخصصان ما در کم‌تر از 20 الی 30 دقیقه خودشان را به محل شما رسانده و اجازه نمی‌دهند زمان زیادی معطل شوید.

 

در نهایت اگر برای نصب انشعاب فاضلاب شهری اگو نیاز به کمک متخصصان ما دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

هزینه اتصال فاضلاب

قیمت اتصال به فاضلاب شهر به عوامل زیر مرتبط است:

 • فاصله لوله اصلی فاضلاب ساختمان تا فاضلاب شهری
 • نوع لوله اتصال به فاضلاب (به تعداد واحدهای ساختمان بستگی دارد)
 • لوله کشی های دیگر

 

این اطمینان را میدهیم که هزینه اتصال به اگوی فاضلاب در جت لوله،  ارزان ترین تعرفه می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه تاسیسات هست.

اتصال به اگوی شهری با جت لوله سراسر تهران

نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهری

200 تکنسین

با دارا بودن بهترین تکنسین تاسیساتی، آماده خدمت رسانی

لوله کشی فاضلاب شهری

خدمات شبانه روزی

خدمت رسانی کارشناسان ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

نصب اتصال فاضلاب شهری اگو

کارشناسی فوری اگو

جهت کارشناسی اولیه اگو در کمترین زمان میرسیم

هزینه اتصال به فاضلاب شهری

هزینه نصب اگو ارزان

ما ارزان ترین لوله کشی اگو را با حفظ بالاترین کیفیت و استاندارد داریم.

اتصال فاضلاب به اگو شهری

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

اتصال فاضلاب خانه به فاضلاب شهری

تجهیزات به روز

کارشناسان ما آماده خدمت رسانی با بروزترین تجهیزات

نصب انشعاب فاضلاب اگو

ویروس کرونا

تکنسین های ما ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

اگو فاضلاب شهری

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

تماس با کارشناس اگوی شهری

در نهایت اگر نیاز به خدمات ما دارید، با شماره کارشناس تلفنی ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *