لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران | ۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹ | تضمینی، سریع، ارزان

اگر در یکی از مناطق غرب تهران یا محله‌های هم‌جوار هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی غرب تهران دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

لوله بازکن ما در کم‌تر از 30 دقیقه خودش را به محل شما رسانده و مشکلات آب و فاضلاب منزل‌تان را رفع می‌کند.

لوله بازکنی غرب تهران؛ چه خدماتی داریم؟

خدمات لوله بازکنی ما صرفا به باز کردن لوله ختم نمی‌شود؛ بلکه کارشناسان ما انواع خدمات مرتبط به آب و فاضلاب را ارائه می‌کنند. این خدمات عبارتند:

لوله بازکنی ارزان در غرب تهران

1 - از بین بردن بوی بد فاضلاب

به وجود آمدن بوی بد در فاضلاب دلایل مختلفی دارد. مثلا ممکن است لوله U در فاضلاب خشک شده باشد، امکان دارد جامدات در آن گیر کرده یا حتی مقداری ماده غذایی در آن فاسد شده باشد.
در نهایت همه اینها باعث می‌شود فاضلاب یک بخش از خانه یا همه جای آن بوی بدی بدهد. در این شرایط در صورتی که از خدمات لوله بازکنی در غرب تهران شرکت جت لوله استفاده کرده باشید، لوله کش متخصص ما بعد از بررسی دلیل اصلی، اقدام به رفع مشکل می‌کند.

2 - بیرون کشیدن وسایل ارزشمند از فاضلاب

یکی از رایج‌ترین اتفاقاتی که برای هر خانواده‌ای رخ می‌دهد، افتادن وسایل ارزشمند مثل تلفن همراه، طلا و… در چاه یا لوله فاضلاب است. متخصصان ما با توجه به دستگاه‌ها و وسایل تخصصی که دارند، در این زمینه به شما کمک کرده و شیء مورد نظر را بیرون می‌آورند. دقت کنید، هر چه زودتر برای دریافت این خدمات تماس بگیرید، از ایجاد خسارت مالی جلوگیری کرده‌اید.

تخلیه چاه فاضلاب غرب تهران

3 - ارائه خدمات مرتبط به چاه فاضلاب

هنوز هم خیلی از منازل غرب تهران به شبکه فاضلاب متصل نشده و چاه فاضلاب دارند. اگر شما هم صاحب یکی از این محل‌ها هستید و نیازمند خدماتید، به ما اعتماد کنید. کارشناسان ما در زمینه‌هایی مثل حفر چاه فاضلاب، تخلیه چاه در تهران، ترمیم چاه، لایروبی و… به شما کمک می‌کنند.

4 - رفع گرفتگی لوله‌‌ها

علاوه بر همه اینها، در نهایت می‌توانید برای لوله بازکنی هم روی جت لوله حساب کنید. اگر با گرفتگی لوله یا بالازدگی فاضلاب روبرو شده‌اید، با شماره پایین تماس بگیرید.

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

در این شرایط متخصصان لوله کشی ما به محل شما آمده و بعد از بررسی و شناخت مشکل، اقدام به باز کردن لوله با فنرهای مخصوص می‌کنند. البته فنرهایی که برای لوله بازکنی توسط کارشناسان ما استفاده می‌شود، همه فنرهای مخصوص هستند. مثلا کارشناسان ما به هیچ عنوان از فنر چاه توالت برای باز کردن فاضلاب آشپزخانه استفاده نمی‌کنند.

رفع گرفتگی لوله در غرب تهران

آیا ما برای رفع گرفتگی لوله از مواد شیمیایی و اسید استفاده می‌کنیم؟

دقت کرده‌اید یکی از رایج‌ترین رفتارها زمانی که لوله‌های منزل با گرفتگی روبرو می‌شود، چه چیزی است؟ اینکه با اسید و مواد شیمیایی این گرفتگی را رفع کنیم. اما در مورد این موضوع:

 • اول، که خیلی از گرفتگی‌ها به هیچ عنوان با اسید رفع نمی‌شوند،
 • دوم، استفاده از مواد شیمیایی به لوله‌ها در درازمدت صدمه می‌زند،
 • سوم، ممکن است گاز حاصل از اسید در هوا برای کودکان و اهالی منزل بیماری ایجاد کند،


به همین دلایل ما در جت لوله به هیچ عنوان برای لوله بازکنی از اسید استفاده نمی‌کنیم و پیشنهاد می‌کنیم شما هم چنین کاری نکنید. اغلب خدمات لوله بازکنی ما با کمک فنرهای مخصوص انجام می‌شوند که حتی آلیاژشان با لوله‌های پلاستیکی خانه هم سازگاری داشته و به آنها آسیب نمی‌زند.

لوله بازکن غرب تهران

در کدام نواحی غرب تهران خدمات ارائه می‌کنیم؟

اگر با جت لوله از قبل آشنایی داشته باشید، می‌دانید که ما خدمات‌مان را در تمامی 22 منطقه تهران ارائه می‌کنیم. اما در زمینه لوله کشی و لوله بازکنی غرب تهران، در این مناطق و نواحی در خدمت شما هستیم:

 • وردآورد
 • کن
 • فردوس
 • حصارک
 • آزادی
 • تهرانسر
 • شهرک اکباتان
 • چیتگر
 • گیشا
 • طرشت
 • شهران
 • شهر زیبا
 • جنت آباد
 • ستارخان
 • صادقیه
 • پونک

دلیل گرفتگی لوله چیست؟

اگر برای‌تان مهم است بدانید که چرا لوله‌های منزل شما دچار گرفتگی شده و نیازمند خدمات لوله بازکنی غرب تهران فوری هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

رفع گرفتگی لوله در غرب تهران

1 - تجمع اشیاء یا مو در فاضلاب!

رایج‌ترین دلیل گرفتگی لوله‌ها در منازل، گیر کردن یک یا چند شیء ریز در لوله‌هاست. این اشیاء مخصوصا از لوله‌های فاضلاب حمام و آشپزخانه وارد شده و به مرور باعث گرفتگی آن می‌شوند.
اما علاوه بر اینها، خیلی مواقع ریختن مداوم موی سر در راه فاضلاب، مسبب اصلی گرفتن لوله‌هاست. موهایی که از طریق لوله حمام وارد فاضلاب می‌شوند، بعد از مدتی در صورت رد نشدن ته نشین شده و مانند یک سد، در بخشی از لوله باعث گرفتگی می‌شوند. به این ترتیب با گرفتن دیگر موها و اشیاء به خودشان، عملا یک گرفتگی سخت ایجاد می‌کنند.

2 - رسوب گچ در لوله‌ها

اگر با فشار کم آب روبرو شده و فکر می‌کنید مشکل از گرفتگی لوله‌های آب است، می‌توانید این موضوع را به گچ‌دار بودن آب منطقه‌تان ربط بدهید. در واقع در مناطقی که آب حاوی مقدار زیادی گچ باشد، این گچ‌ها به مرور زمان در لوله‌ها رسوب کرده و باعث گرفتگی می‌شوند.

لوله بازکن سیار غرب تهران

3 - شیب بندی نادرست لوله‌ها

متاسفانه خیلی از افرادی که برای لوله کشی ساختمان به محل می‌آیند، تخصص کافی نداشته و خدمات را با کیفیت نامناسب ارائه می‌کنند. مثلا یکی از اشکالات رایج، این است که لوله کش شیب درستی به لوله‌ها نمی‌دهد. به این ترتیب ممکن است طی سال چند بار با گرفتگی لوله روبرو شده و عملا نیازمند خدمات لوله کشی در غرب تهران باشید. در این زمان یا باید کل لوله کشی منزل را تغییر بدهید یا اینکه در سال چند بار لوله‌ها را فنر بزنید.

4 - تجمع پسماند ساختمانی

اگر منزل‌تان نوساز است و به تازگی آن را تحویل گرفته‌اید اما با مشکل گرفتگی لوله‌ها روبرواید، احتمال دارد مشکل‌تان به زمان بنایی و ساخت ساختمان برگردد!
درد واقع خیلی از پیمانکاران ساختمانی حین ساخت ملک، به اصول کار توجه نکرده و با بی‌دقتی، باعث می‌شوند لوله‌ها با نخاله‌های ساختمانی، سیمان، گچ و… پر شوند. به این ترتیب در آینده‌ای نزدیک این نخاله‌های ساختمانی به طور کلی راه لوله را بسته و باعث گرفتگی آن خواهند شد.

5 - گرفتگی در اثر چربی

اگر دقت کرده باشید، خودتان می‌دانید که وقتی چربی و روغن سرد شود، به شکل جامد در می‌آید. در واقع در لوله‌های فاضلاب هم چربی‌ها همین خاصیت را دارند و در اثر برخورد با آب سرد یا هوای سرد، جامد می‌شوند. به این ترتیب ممکن است همان روغن‌هایی که از طریق فاضلاب حیات یا آشپزخانه وارد لوله‌ها کرده‌اید، منجر به گرفتگی شده باشند.

لوله بازکنی غرب تهران فوری

یکی از مهم‌ترین مزایای همکاری با جت لوله برای خدمات لوله کشی، سرعت بالای متخصصان است. در واقع جت لوله با تعداد زیادی متخصص کاربلد که در سطح شهر تهران به شکل سیار فعالیت می‌کنند، همکاری دارد.
به این ترتیب از زمان تماس شما با شماره ما، نهایتا در کم‌تر از 30 دقیقه کارشناس به محل‌تان اعزام می‌شود. بنابراین اگر به لوله بازکنی فوری در غرب تهران نیاز دارید، با شما زیر تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

چرا جت لوله؟

اما چرا بین این‌همه شرکت لوله بازکنی، به جت لوله اعتماد کنیم؟

فرقی ندارد منزل‌تان در کدام منطقه تهران باشد، متخصصان ما در کم‌تر از 30 دقیقه خودشان را به شما می‌رسانند.

برای ما فرقی ندارد که الان ساعت 5 عصر است یا 3 نصف شب! تمامی خدمات ما به شکل 24 ساعته به مخاطبان ارائه می‌شود.

کیفیت کار ما بالاست و به جای حرف این موضوع را با ضمانت ثابت کرده‌ایم!

متخصصان ما بعد از ارائه خدمات به شما فاکتور رسمی می‌دهند، چراکه تمامی خدمات ما با ضمانت 100 درصد همراه هستند!

هزینه‌ای که بابت دریافت خدمات از متخصصان جت لوله می‌پردازید، از هزینه‌ای که باید به دیگر شرکت‌ها بدهید کم‌تر و منصفانه‌تر است.

متخصصان ما با توجه به تخصص بالا، خدمات گسترده‌ای به شما ارائه می‌کنند. این یعنی اگر کارشناس ما برای لوله بازکنی در محل حاضر شد اما شما نیاز به خدمات دیگری مثل درآوردن شیء از فاضلاب داشتید هم نیاز به نگرانی نیست؛ چون متخصص‌مان برای‌تان این کار را انجام میدهد.

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی توالت
قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

 • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
 • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
 • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
 • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر تهران

لوله بازکن

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی فوری

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

لوله بازکن ارزان

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

خدمات لوله بازکنی

تجهیزات به روز

بیش از 200 لوله بازکن سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکن با رعایت پروتکل بهداشتی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

لوله بازکنی و نظافت انتهای کار

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

2 پاسخ

 1. آیا خدمات لوله بازکنی که تو سایتتون هست واقعا شبانه روزیه؟ چون من واسه لوله بازکنی برچسب هایی رو دیدم که خدمات شبانه روزی روشون نوشته شده. میخوام ببینم واقعا درسته و اگه ساعت 2 شب چاه بزنه بالا میاین درستش کنین؟؟؟

  1. ادعای ما مبنی بر شبانه روزی بودن خدماتمان، واقعی و بدون اغراق میباشد. چون نوع خدمات ما، از نوع اضطراری و فوری میباشد. مثل گرفتگی توالت، که در هر ساعت از شبانه روز اتفاق میافتد. و باید فوری رفع گرفتگی شود. ما در زمینه لوله بازکنی خدمات شبانه روزی ارائه میدهیم.
   با سپاس از حسن توجه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *