جستجو کردن
Close this search box.

لوله بازکنی طرشت

لوله بازکنی طرشت

خدمات لوله بازکنی جت لوله در طرشت آماده خدمت رسانی به عزیزان این ناحیه می باشد.

هر ساختمان و مجموعه ای به خدمات لوله بازکنی نیاز دارد. این خدمات از گیر کردن شئ در لوله تا باز کردن چاه فاضلاب متغیر است. سرعت رسیدن تعمیر کار و متخصص در خدمات لوله بازکنی بسیار مهم است. اگر ساکن محدوده طرشت هستید می توانید از جت لوله کمک بگیرید تا متخصصان خود را در زمتنی کمتر از 20 دقیقه به منزل و یا شرکت شما اعزام کنند.

 جت لوله در طرشت

اگر با گرفتگی لوله و یا سایر مشکلات لوله بازکنی در طرشت مواجه شدی، دیگر نگران نباشید زیرا در هر ساعت از شبانه نیروی های جت لوله آماده خدمت رسانی به شما می باشند. تنها کافی است ساکن یکی از خیابان های زیر در طرشت و یا خیابان های نزدیک به آن باشید.

بلوار صالحی

بلوار اکبری

خیابان آزادی

خیابان تیموری

اطراف دانشگاه شریف

خیابان غدیری

خیابان حبیب زاده

و…

جت لوله در منطقه طرشت نیروهای متخصص خود را در هر زمانی از شبانه روز برای برطرف کردن مشکلات لوله کشی ساختمان ها  به محل مورد نظر می فرستد.

مجموعه خدمات جت لوله

جت لوله دارای متخصص ترین تعمیرکاران در زمینه لوله بازکنی و برطرف کردن مشکلاتی از این قبیل می باشد. پرسنل جت لوله به دلیل بیکاری همه گیر کرونا به صورت روزانه مورد آزمایش قرار می گیرند تا از سلامت خود مطمئن شوند. همچنین در تمام مراحل کار از مبدا تا مقصد پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.

از جمله خدمات جت لوله می توان به در آوردن اشیا مانند گوشی و یا جواهرات از لوله ها و چاه، بازکردن گرفتگی لوله ها، باز کردن چاه، بررسی و برطرف کردن علت خارج نشد آب از سینک و روشویی و یا کند بودن سرعت خروج آب، فنر زدن لوله های فاضلاب، بررسی گرفتگی لوله های داخلی و یا خارجی ساختمان، تخلیه چاه و مواردی از این قبیل که برای هر ساختمانی پیش می آید.

دقت کنید در هنگام مشاهده خرابی و یا افتادن اشیا درون لوله و چاه، هرگز اقدام خودسرانه انجام نشود. روی شی افتاده در لوله و چاه آب باز نکنید زیرا این کار باعث پایین تر رفتن جسم و دور شدن و سخت شدن خارج سازی آن می شود.

در مواقع بروز حادثه اولین اقدام تماس با نزدیک ترین لوله بازکنی می باشد. به عنوان مثال اگر در محدوده طرشت می باشید می توانید با جت لوله تماس گرفته تا کمتر از 20 دقیقه تعمیرکاران مشکل شما را بررسی و برطرف کنند.

فنر لوله بازکنی

یکی از قدیمی ترین و جوابگو ترین روش ها برای لوله بازکنی استفاده از فنر لوله بازکنی می باشد. از این روش برای بازکردن لوله های فاضلاب استفاده می شود.

در این روش از فنر های مخصوص فولادی استفاده می شود که آن را به درون مسیر لوله می فرستند. فنر لوله کشی این توانایی را دارد تا در طول مسیر گرفتگی ها و رسوبات را خرد کند. فنر های لوله بازکنی در دو نوع دستی و برقی موجود اند که بسته به تشخیص و نیاز تعمیرکار از هرکدام استفاده می شود.

هزینه دستمزد برای فنر زنی به نوع فنر استفاده شده، طول و قطر آن، میزان رسوبات و گرفتگی های موجود در مسیر و عوامل دیگر بستگی دارد. به همین منظور نمی توان از قبل و پیش از بررسی و مشاهده مشکل دستمزد را مشخص نمود.

 جمع بندی:

هر ساختمانی جدا از نحوه لوله کشی و مصالح به کار برده شده در آن، به مشکلاتی در زمنیه لوله بازکنی بر میخورد. مشکلاتی از قبیل گرفتگی ها یا بوی بد فاضلاب و یا گیر کردن اشیا و….مهم ترنی نکته در کنار  خدمات خوب لوله بازکنی، زود رسیدن تعمیرکاران به محل است. جت لوله در طرشت تهران دارای بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران در زمینه لوله بازکنی و برطرف سازی مشکلات لوله بازکنی ساختمان ها می باشد که در طوتاه ترین زمان خود را به محل مورد نظر می رسانند.

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی توالت
قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

  • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
  • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
  • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
  • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر تهران

لوله بازکن

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی فوری

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

لوله بازکن ارزان

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

خدمات لوله بازکنی

تجهیزات به روز

بیش از 200 لوله بازکن سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکن با رعایت پروتکل بهداشتی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

لوله بازکنی و نظافت انتهای کار

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *