جستجو کردن
Close this search box.

لوله بازکنی شمیرانات

خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در شمیرانات

باعث افتخار ماست که جت لوله به عنوان ارزان ترین و سریع ترین لوله بازکنی شمال تهران معروف است. درصورت گرفتگی لوله، با ما تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 20 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

لوله بازکنی شمیران

لوله بازکنی شمیرانات با ارائه بهترین خدمات و در اسرع وقت در خدمت شماست. این تیم متخصص با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز تلاش می‌کند تا مشکلات مربوط به گرفتگی لوله‌های شما را برطرف کند. با گرفته شدن لوله‌ها، به نوعی زندگی روزمره مختل شده و ناراحتی‌ها را به وجود می‌آورد. زمانی که با راه‌حل‌های خیلی ساده نتوانستید مشکل را حل کنید، پیشنهاد می‌شود در تماس با لوله بازکنی شمیران تردید نکنید تا در زمانی کوتاه این تیم متخصص به کمک شما بیاید.

گرفتگی لوله‌ با چه علائمی خود را نشان می‌دهد؟

گرفتگی لوله‌ها درصورتی که به‌موقع برطرف نشود، هزینه‌های زیاد مالی و روانی برای ساکنین به‌وجود می‌آید. بنابراین درصورت مشاهده هریک از علائمی که نشان می‌دهند لوله مسدود شده است، حتما اقدام کنید تا از زیان‌های مالی جلوگیری به عمل آورید.

بوی نامطبوع و شبیه بوی فاضلاب همیشه اولین نشانه گرفتن لوله‌هاست. زمانی که این بو را در منزل بخصوص در حمام استشمام می‌کنید، مطمئنا یکی از لوله‌ها دچار گرفتگی شده است که باید هرچه سریع‌تر برای حل آن اقدام کنید که در این راستا می‌توانید از لوله بازکنی شمیران کمک بگیرید.

وقتی در حال شستن ظروف آشپزخانه هستید، موجه صدای سرریز شدن آب در زیر سینک می‌شوید و برای شما این سوال پیش می‌آید که چرا آب از محل اتصال لوله‌ها در حال بیرون زدن است. در این مواقع علت آن را گرفتگی و بسته شدن جریان در لوله‌ها بدانید.

زمانی که در حال شستن ظروف هستید، احتمالا با این صحنه روبه‌رو شده‌اید که آب به آهستگی و با سرعت خیلی پایینی تخلیه می‌شود و مقداری آب در سینک جمع شده و رفته رفته این مقدار آب نیز بیشتر می‌شود. 

دلایل گرفتن لوله‌ها کدامند؟

در ادامه به برخی از دلایل گرفتن لوله‌ها اشاره می‌شود:

ریشه درختان علت انسداد محلی لوله‌ها نیستند، اما می‌توانند سیستم فاضلاب اصلی شما را مختل کنند. ریشه‌های درختان به‌اندازه‌ای رشد می‌کنند تا لوله را شکسته و باعث انسداد شوند. برای حل این مشکل توصیه می‌شود با لوله بازکنی شمیران تماس بگیرید.

خانواده‌هایی که فرزندان کوچک دارند، برای آن‌ها همیشه این خطر وجود دارد که بچه‌ها چیزی غیرمعمول را در توالت بریزند. اسباب بازی‌ها و سایر اجسام خارجی که در توالت انداخته می‌شوند می‌توانند منجر به انسداد شوند.

به هیچ وجه نباید روغن آشپزی را داخل سینک ظرفشویی بریزید؛ زیرا بسیار چسبناک است و اگر در لوله‌ها جریان پیدا کند تمامی مواد و املاح مانند بقایای مواد غذایی را به خود جذب می‌کند و این خود نوعی عامل بسته شدن لوله‌ها است.

لوله بازکنی در شمیران

روش‌های باز کردن لوله‌ها کدامند؟

بر اساس دلیل گرفتگی لوله، باید روش حل آن را پیدا کرد. خیلی از روش‌های ابتدایی و خانگی هستند که شما خود در منزل می‌توانید برای باز کردن لوله به کار ببرید و در صورتی که آن مشکل حل نشد حتما با لوله بازکنی شمیران تماس بگیرید.

پاک کننده‌های سوزآور

برخی از فروشگاه‌ها پاک کننده‌های سوزاننده‌ای می‌فروشند که برای برطرف کردن انسداد لوله‌ها، می‌توانند اثرات قدرتمندتری داشته باشند. آن‌ها چربی‌ها و روغن را حل می‌کنند و برای انسدادهای شدیدتر اید‌آل هستند. همیشه توجه داشته باشید که دستورالعمل‌های روی بسته‌بندی را دنبال کنید و قبل از شروع برای انجام کار، فضا را تهویه کنید.

پیستون

به‌عنوان ابزاری ساده و موثر، پیستون‌ها می‌توانند به رفع انسداد لوله‌ها کمک کنند. آن‌ها نوعی مهر و موم محکم در اطراف سوراخ راه آب ایجاد کرده و سپس با ایجاد نوعی خلاء انسداد را برطرف می‌کنند.


دوربین‌های مدار بسته

هنگامی که با کمک سیم فلزی مسیر بسته شده باز نمی‌شود، می‌توان از دوربین‌های مدار بسته برای تشخیص محل گرفتگی و وسعت آن استفاده کرد. دوربین را به همراه سیم فلزی درون لوله می‌بریم. سپس شدت گرفتگی را ارزیابی کرده و برای از بین بردن آن اقدام می‌کنیم.

تماس با لوله بازکن در شمیرانات

دلایل گرفتن لوله‌ها هم می‌توانند به گونه‌ای واضح باشند که شما به راحتی آن را تشخیص دهید و یا به دلایل نامعلوم اتفاق بیفتند. جریان آب آهسته و بوی بد از برخی این دلایل هستند. می‌توانید از روش‌های گفته شده در بالا برای باز کردن لوله استفاده کنید و درصورت حل نشدن مشکل پیشنهاد می‌شود با لوله بازکنی شمیرانات تماس گرفته شود.

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی توالت
قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

  • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
  • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
  • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
  • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر تهران

لوله بازکن

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی فوری

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

لوله بازکن ارزان

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

خدمات لوله بازکنی

تجهیزات به روز

بیش از 200 لوله بازکن سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکن با رعایت پروتکل بهداشتی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

لوله بازکنی و نظافت انتهای کار

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *