لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران | ۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹ | سریع و 24 ساعته

همین حالا برای رفع گرفتگی توالت، تخلیه چاه و لوله بازکن سیار در تهران با ما تماس بگیرید تا در کمتر از 20 دقیقه، یکی از 200 نیروی سیار ما خودش را به محل شما برساند:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

مهم نیست چه ساعتی از شبانه‌روز است، فقط کافی است با شماره ما تماس بگیرید. ما به شکل 24 ساعته در حال ارائه خدمات هستیم.

لوله بازکنی با فنر برقی

خدمات لوله بازکنی تهران؛ شرکت جت لوله

 صرفا کافی است مشکل منزل شما کوچک‌ترین ارتباطی با مسائل آب یا فاضلاب داشته باشد، جت لوله در کم‌ترین زمان خودش را به محل شما می‌رساند و بهترین خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب و توالت را ارائه می‌کند. از جمله خدمات مجموعه ما عبارتند از:

  1. باز کردن لوله در تهران
  2. تخلیه چاه در تهران
  3. خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب
باز کردن لوله در تهران

1 - باز کردن لوله در تهران

یکی از رایج‌ترین مشکلات منازل در بحث آب و فاضلاب، گرفتگی لوله‌هاست. لوله دستشویی، لوله دستشور توالت، لوله ظرفشویی و… . جت لوله با توجه به شرایط منزل شما و میزان حاد بودن مشکل، از دستگاه‌های تخصصی برای لوله بازکنی استفاده می‌کند تا هیچ آسیبی به لوله کشی منزل وارد نشده و علاوه بر آن، کثیف‌کاری هم به وجود نیاید.

تخلیه چاه در تهران

2 - تخلیه چاه در تهران

هنوز خیلی از خانه‌های استان تهران به فاضلاب سراسری متصل نشده‌اند و دائما نیاز به خدمات تخلیه چاه دارند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که می‌توانید برای تخلیه چاه به سراغ متخصصان جت لوله بروید، این است که متخصصان ما به شکل اصولی عمل تخلیه را انجام می‌دهند. به این ترتیب دیگر نیاز نیست بعد از گذشت مدت بسیار کوتاهی دوباره برای تخلیه چاه اقدام کنید. علاوه بر این به دلیل اصولی انجام شدن کار، با مشکلاتی مثل کثیف‌کاری درب منزل روبرو نمی‌شوید.

خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب تهران

3 - خارج کردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب

هنوز هم خیلی از افراد متاسفانه با مشکل انداختن اشیاء ارزشمند مثل تلفن همراه، النگو و گوشواره و… در فاضلاب روبرو هستند. در چنین شرایطی مطمئنا خود فرد با استفاده از وسایل غیر تخصصی در منزل نمی‌تواند وسیله را از فاضلاب خارج کند. اما متخصصان جت سئو می‌توانند در مدت کوتاهی به محل شما آماده و قبل از افزایش خسارت، شیء مورد نظر را از فاضلاب بیرون بیاورند.

مزایای لوله بازکنی تهران جت لوله

همین حالا بیشتر از 50 شرکت لوله بازکنی در تهران فعالیت می‌کنند و خب این موضوع ممکن است این سوال را در ذهن‌تان به وجود بیاورد که چرا جت لوله؟ چرا باید برای لوله بازکنی در تهران به سراغ جت لوله برویم؟ به طور خلاصه مزایای دریافت خدمات از شرکت ما اینها هستند:

تعداد بسیار زیادی از مشکلات مربوط به آب و فاضلاب و لوله بازکنی در نیمه‌شب اتفاق می‌افتد. به همین دلیل شرکت جت لوله تمامی خدماتش را به شکل 24 ساعت ارائه می‌کند. این یعنی فرقی ندارد الان چه ساعتی از شبانه روز است، کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا در کم‌تر از 20 الی 30 دقیقه کارشناس‌مان را برای کمک‌رسانی ارسال کنیم.

خدماتی که جت لوله به شما ارائه می‌کند، نه ارزان‌قیمت است و نه گران! در واقع قیمت ما با توجه به کیفیت کاری که ارائه می‌کنیم، کاملا منصفانه تعیین شده. بنابراین حین همکاری با ما نه از قیمت بالا نگران خواهید بود و نه ترس از کیفیت پایین کار را خواهید داشت.

قطعا الان از هر شرکت خدماتی که در مورد خدمات‌شان سوال کنید، به شما می‌گویند که کیفیت کارشان بسیار بالاست. اما ما این موضوع را ثابت می‌کنیم! چطور؟ با ارائه ضمانت 100 درصد.

در واقع اگر از خدمات لوله بازکنی فوری شرکت ما ناراضی بودید و ایرادی در آن مشاهده کردید، می‌توانید تمامی هزینه‌های پرداختی را از ما پس بگیرید.

استفاده از فنرهای مجزا جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

گرفتگی توالت در تهران
استفاده از ابزار مخصوص در لوله بازکنی تهران

استفاده از ابزار مخصوص

عملا خیلی از ابزارهایی که در صنعت لوله کشی استفاده می‌شوند، قابلیت استفاده در بخش‌های مختلف را دارند. مثلا می‌توان از فنر سینک ظرفشویی برای باز کردن لوله توالت هم استفاده کرد!
اما با توجه به مباحث بهداشتی و البته تخصصی، تمامی نیروهای ما از ابزارهای کاملا تخصصی برای رفع مشکلات لوله کشی منزل شما استفاده می‌کنند.

لوله بازکن در تهران

نظافت کامل

یکی از مهم‌ترین دغدغه افرادی که نیازمند خدمات لوله بازکنی در تهران هستند، کثیف شدن منزل بعد از اتمام کار است. در واقع این عزیزان نگران این هستند که بعد از تمام شدن فعالیت کارشناسان، مجبور شوند تمامی محل را شستشو کرده و حتی برای این کار متحمل هزینه شوند. اما جت لوله این تضمین را به شما می‌دهد که بعد از اتمام کار، محل‌تان را با نظافت کامل تحویل گرفته و نیازمند هیچ نوع تمیزکاری در آن نباشید.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی

مخصوصا در شرایط کرونا، اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی حین ارائه خدمات لوله کشی بالا رفته. شرکت جت لوله تمامی نیروهای خودش را موظف به رعایت این پروتکل‌ها کرده و همینطور تضمین می‌کند که هیچ خطر بهداشتی اعضای خانواده شما را از طرف نیروهای ما تهدید نکند.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان تهران

باتوجه به تعداد زیاد مشتریان ما، و پراکندگی لوله بازکن ها در سطح شهر تهران ( در تمام مناطق 22 گانه تهران) ، نرخ لوله بازکنی ما ارزان ترین نرخ در بین دیگر همکاران می باشد. البته این ارزانی لوله بازکن، با حفظ کیفیت بالا و تمیزی کار می باشد. 

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

جهت رفاه حال مشتریان، آن دسته از کارمندان محترم که در ساعات اداری امکان حضور در منزل ندارند، نیازی به گرفتن مرخصی نیست. ما در تمام ساعات شبانه روز در سراسر تهران خدمت رسانی میکنیم. ضمنن، هزینه لوله بازکنی در شب با همان قیمت لوله بازکنی در روز می باشد و هیچ تفاوتی ندارد. پس با خیالی راحت در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان حاضر و خدمت رسانی کنیم.

تماس با لوله بازکن در تهران

شماره تماس با اپراتور لوله بازکنی

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی توالت
قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

  • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
  • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
  • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
  • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر تهران

لوله بازکن

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی فوری

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

لوله بازکن ارزان

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

خدمات لوله بازکنی

تجهیزات به روز

بیش از 200 لوله بازکن سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکن با رعایت پروتکل بهداشتی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

لوله بازکنی و نظافت انتهای کار

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *