لوله بازکنی شهریار

خدمات لوله بازکنی شهریار تهران | لیست تعرفه، سریع، باضمانت 100 درصد

لوله بازکنی شهریار یکی از خدمات مجموعه جت لوله میباشد که در اطراف تهران فعالیت میکند. در صورتی که لوله فاضلاب آشپزخانه یا توالت یا حمام شما گرفته باشد یا بوی بد بدهد این خدمات برای شما کارگشا است.برای اینکه زودتر از شر این مشکل خلاص بشوید بهتر است با لوله بازکنی شهریار تماس بگیرید.کسانی که چاه را باز میکنند به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما هستند.با توجه به شرایط کرونا کسانی که برای انجام لوله بازکنی می آیند تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت میکنند و از کثیف کاری جدا خودداری میکنند و بسیار تمیز کار میکنند و کار خود را تمیز انجام میدهند.

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

متخصص ما از لحظه تماس شما، 20 دقیقه‌ای به محل‌تان می‌رسد.

لوله بازکنی شهریار

روش خدمات لوله بازکنی شهریار:

در مواقعی که با گرفتگی لوله مواجه شوید امکان دارد به جای تماس با متخصصان این کار از اسید استفاده کنید ولی اسید باعث پوسیدگی لوله ها شده و به خود شما هم صدمه وارد میکند.بهترین کاری که شما میتوانید انجام دهید تماس با لوله بازکنی شهریار است. شرکت لوله بازکنی جت لوله از نزدیک ترین مرکز برای فرستادن متخصص به محل شما استفاده میکند و با این کار در سرعت عمل نفر اول بین تمام لوله بازکنی های منطقه خواهد بود تا شما با خیالی راحت کار را به کاردان بسپارید و خیالتان راحت باشد که کثیف کاری انجام نمیشود و کار خیلی تمیز به شما تحویل میشود و از وسایل کاربردی حرفه ای برای باز کردن لوله در محل استفاده میشود تا در کمترین زمان بهترین نتیجه گرفته شود و شما از پایان کار خرسند باشید.


در ابتدا سرویس کار با فنر دست به کار میشود اسم این فنر برقی ژنراتور است.این لوله بازکن ها با توجه به تجربه ای که دارند میتوانند نوع گرفتگی لوله را تشخیص دهند و شروع به کار کنند و لوله باز شده را در کمترین زمان و بدون کثیف کاری تحویل شما بدهند.
اگر با فنر برقی لوله باز نشد با استفاده از تراکم هوا یا پمپ ساکشن کار را پیش میبرند تا لوله باز شود البته در تمامی زمان کار ،لوله بازکنهای شهریار از ماسک استفاده میکنند که سلامتی شما به خطر نیافتد.


شاید تا به حال از خودتان پرسیده باشید چه عاملی باعث گرفتگی لوله فاضلاب یا لوله آشپزخانه یا حمام یا توالت میشود؟


یکی از این عوامل وارد شدن اشغال های مثل دستمال کاغذی است که در حمام باعث گرفتگی لوله فاضلاب میشود.
آیا می دانستید در اکثر اوقات خود ما باعث میشویم که لوله های فاضلاب مسدود شوند؟ بله با رعایت نکردن نکات ایمنی خود ما نیز باعث بسته شدن لوله میشویم .هر اشغال یا جسمی که داخل لوله فاضلاب بیافتد باعث گرفتگی این لوله میشود و کار را برای شما مشکل میکند و شما نمیتوانید این لوله را باز کنید.
اگر در لوله های آشپزخانه روغن ریخته شود باعث مسدود شدن لوله میشود همچنین در صورتی که ساختمان تازه ساز باشد مصالح ساختمانی که در توالت یا آشپزخانه یا حمام هست اگر داخل حفره توالت یا حمام بیافتد باعث مسدود شدن میشود حتی یک صابون یا مسواک یا گوشی موبایل میتواند باعث مسدود شدن بشود.
البته شاید غیر از موارد بالا عاملی دیگر باعث مسدود شده لوله شده باشد که در این صورت تماس با نیروی متخصص لوله بازکنی شهریار بهترین کار ممکن است که شما می توانید انجام دهید تا متخصصان به سرعت به محل شما اعزام شوند و کار را به درستی و بدون دغدغه برای شما انجام بدهند.
شما میتوانید به جای ریختن روغن اضافی از سرخ کردن غذا در سینک آشپزخانه،آنرا در یک کیسه زباله بریزید و در سطل اشغال بیاندازید.با این کار شما یکی از مهمترین کارها برای مسدود نشدن لوله آشپزخانه را انجام داده اید که شاید به نظر کار ساده ای باشد ولی بسیار مهم و حیاتی است.
موارد دیگری نیز مثل شیب کم لوله ها میتواند عامل انسداد لوله های خانه شما بشود.شاید هم لوله ای شکسته باشد و باعث انسداد لوله بشود.
لوله بازکنهای جت لوله آموزش دیده هستند و دارای تجربه بالایی هستند و ما این ضمانت را میدهیم اگر مواردی را که گفتیم رعایت کنید دیگر لوله خانه شما مسدود نشود.

اعزام لوله بازکن شهریار به سرعت در مناطق شهریار

فاز یک اندیشه،شهرک رفاه،فاز دو اندیشه،فاز یک شهر جدید اندیشه،بلوار شهید طالقانی،بلوار شهید مدرس،میدان هشتم،خیابان شاهد،شهرک المهدی،بلوار جمهوری اسلامی،بلوار ریاست جمهوری،میدان فاطمیه و مناطق دیگر شهریار


در این مناطق نزدیکترین لوله بازکن به شما به سرعت به محل اعزام میشود تا قبل از اینکه لوله مشکلی ایجاد کند و باعث آلودگی بشود.

از دیگر خدمات ارائه شده توسط جت لوله می توان به رفع گرفتگی و تخلیه چاه، رفع گرفتگی توالت، نصب فاضلاب به اگو، تعمیر و لایه روبی چاه و حتی مورادی مانند افتادن طلا و اشیا قیمتی در توالت اشاره کرد.

لوله باز کنی جت نه فقط در تهران، بلکه در سرتا سر ایران فعال است.
لوله بازکنی جت، مثل جت در خانه ی شماست!

تماس با لوله بازکن در شهریار

در نهایت اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی شهریار دارید، با شماره پایین تماس بگیرید:

(روی شماره کلیک کنید ⬇ )

۱۵ ۷۰ ۳۷۰ ۰۹۱۹

استفاده از فنرهای مجزا جهت سینک آشپزخانه

اول اینکه بعد از هر بار استفاده از فنر، آن را شستشوی کامل داده و ضدعفونی میکنیم تا برای مشتری بعدی تمیز باشد.

اما نکته بسیار مهم اینست که: جهت رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، فنر مخصوص آشپزخانه را استفاده میکنیم و به هیچ وجه از فنر مخصوص توالت و لوله فاضلاب استفاده نمیکنیم. 

بعلت وجود باکتری های مضر در سطح کاسه توالت و لوله های فاضلاب، تمایز این دو فنر برای ما مهم است.

سلامتی شما عزیزان برای ما الویت بالایی دارد.

رفع گرفتگی توالت
قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

هزینه لوله بازکنی در تهران به عوامل زیر مرتبط است:

  • طول فنر مورد استفاده (بسته به محل گرفتگی، طول های مختلفی از فنر استفاده میشود.)
  • قطر فنر مورد استفاده (برای لوله های با قطرهای مختلف، فنر متناسب با همان لوله مورد استفاده قرار میگیرد تا لوله ها آسیب نبینند.)
  • گرفتگی از چندین نقطه و تعداد فنر زدن از چندین لوله مختلف با توجه به شدت گرفتگی
  • وجود سیمان، آهک یا دیگر اشیاء در لوله

این اطمینان را میدهیم که هزینه لوله بازکنی در جت لوله،  ارزان ترین لوله بازکن سیار می باشد و کمتر از نرخ تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی جت لوله سراسر تهران

لوله بازکن

200 لوله بازکن

بیش از 200 لوله بازکن سیار، پخش در سراسر محله های تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکنی شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمت رسانی لوله بازکن های ما بطور شبانه روزی و در روزهای تعطیل

لوله بازکنی فوری

۲۰ دقیقه ای میرسیم

در عرض ۲۰ دقیقه به آدرس شما میرسیم. چون در سراسر محله های تهران منتظر تماسیم.

لوله بازکنی ارزان

لوله بازکنی ارزان

ما ارزان ترین لوله بازکنی را با حفظ بالاترین کیفیت داریم.

لوله بازکن ارزان

پرداخت بعد کار

پرداخت فقط زمانی انجام میشود که کار انجام شود.

خدمات لوله بازکنی

تجهیزات به روز

بیش از 200 لوله بازکن سیار آماده پخش در سراسر تهران آماده خدمت رسانی

لوله بازکن با رعایت پروتکل بهداشتی

ویروس کرونا

لوله بازکن ها ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هستند.

لوله بازکنی و نظافت انتهای کار

نظافت انتهای کار

در انتهای کار تمامی سطوح مربوطه نظافت شده و تحویل میشود.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *